LT1761IS5-1.8#TRPBF
ADI (Analog Devices, Inc.)
Görüntüler sadece referans içindir.
Ürün detayları için Ürün Spesifikasyonlarına bakın.
Components-Store.com'ten güvenle LT1761IS5-1.8#TRPBF al, 1 Yıl Garanti
Ürün detayları için Ürün Spesifikasyonlarına bakın.
Components-Store.com'ten güvenle LT1761IS5-1.8#TRPBF al, 1 Yıl Garanti
Bir teklif isteği
| Parça Numarası | LT1761IS5-1.8#TRPBF |
|---|---|
| Üretici firma | ADI (Analog Devices, Inc.) |
| Açıklama | IC REG LIN 1.8V 100MA TSOT23-5 |
| Kurşunsuz Durumu / RoHS Durumu | Kurşunsuz / RoHS Uyumlu |
| Referans Fiyat (ABD Dolar) | 2500 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $0.478 | |||||
- Ürün parametresi
- İlgili ürünler
- Alakalı haberler
- Veri Sayfası
Product parameter
| Parça Numarası | LT1761IS5-1.8#TRPBF |
|---|---|
| Üretici firma | ADI (Analog Devices, Inc.) |
| Açıklama | IC REG LIN 1.8V 100MA TSOT23-5 |
| Kurşunsuz Durumu / RoHS Durumu | Kurşunsuz / RoHS Uyumlu |
| Mevcut Miktar | 81764 pcs |
| Veri Sayfası | Mac OS X ShortcutsLTspice FlyerLTspice IV Getting Started GuideLT1761 Datasheet |
| Ürün Resmi | LT1761IS5-1.8#TRPBF.jpg |
| Kategori | Tümleşik Devreler (IC'ler) |
| Voltaj Düşüşü (Maks.) | 0.45V @ 100mA |
| Gerilim - Çıkış (Min / Sabit) | 1.8V |
| Gerilim - Çıkış (Max) | - |
| Gerilim - Giriş (Max) | 20V |
| Tedarikçi Cihaz Paketi | TSOT-23-5 |
| Dizi | - |
| Koruma özellikleri | Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity |
| paketleme | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu | SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 |
| PSRR | 65dB (120Hz) |
| çıkış Tipi | Fixed |
| Output Yapılandırması | Positive |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ~ 125°C |
| Düzenleyiciler sayısı | 1 |
| bağlantı Tipi | Surface Mount |
| Nem Hassasiyeti Seviyesi (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu | Lead free / RoHS Compliant |
| Detaylı Açıklama | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 100mA TSOT-23-5 |
| Akım - Çıkış | 100mA |
| Kontrol Özellikleri | Enable |
| Temel Parça Numarası | LT1761 |
Components-Store.com, Elektronik Bileşenlerin Güvenilir bir Stoklama Dağıtıcısıdır. Tüm ADI (Analog Devices, Inc.) serisi elektronik bileşenlerinde uzmanız. Şu anda stokta bulunan ADI (Analog Devices, Inc.) LT1761IS5-1.8#TRPBF 81764 parçasına sahibiz. Components-Store.com'deki elektronik bileşenler distribütöründen bir fiyat teklifi isteyin, satış ekibimiz 24 saat içinde sizinle iletişime geçecektir.
RFQ E-postası: info@Components-Store.com
RFQ E-postası: info@Components-Store.com
İlgili ürünler
- Bölüm#:
LT1761ES5-BYP#TRMPBF - Üreticiler:
ADI (Analog Devices, Inc.) - Açıklama:
IC REG LIN POS ADJ 100MA TSOT23 - Stokta var:
86605
- Bölüm#:
LT1761ES5-5#TRPBF - Üreticiler:
ADI (Analog Devices, Inc.) - Açıklama:
IC REG LINEAR 5V 100MA TSOT23-5 - Stokta var:
87834
- Bölüm#:
LT1761IS5-2.5#TRMPBF - Üreticiler:
ADI (Analog Devices, Inc.) - Açıklama:
IC REG LIN 2.5V 100MA TSOT23-5 - Stokta var:
67111
- Bölüm#:
LT1761IS5-1.5#TRMPBF - Üreticiler:
ADI (Analog Devices, Inc.) - Açıklama:
IC REG LIN 1.5V 100MA TSOT23-5 - Stokta var:
79913
- Bölüm#:
LT1761IS5-1.8#TRMPBF - Üreticiler:
ADI (Analog Devices, Inc.) - Açıklama:
IC REG LIN 1.8V 100MA TSOT23-5 - Stokta var:
68576
- Bölüm#:
LT1761IS5-1.2#TRPBF - Üreticiler:
ADI (Analog Devices, Inc.) - Açıklama:
IC REG LIN 1.2V 100MA TSOT23-5 - Stokta var:
65199
- Bölüm#:
LT1761IS5-2#TRPBF - Üreticiler:
ADI (Analog Devices, Inc.) - Açıklama:
IC REG LINEAR 2V 100MA TSOT23-5 - Stokta var:
81006
- Bölüm#:
LT1761ES5-SD#TRPBF - Üreticiler:
ADI (Analog Devices, Inc.) - Açıklama:
IC REG LIN POS ADJ 100MA TSOT23 - Stokta var:
86573
- Bölüm#:
LT1761IS5-2.8#TRPBF - Üreticiler:
ADI (Analog Devices, Inc.) - Açıklama:
IC REG LIN 2.8V 100MA TSOT23-5 - Stokta var:
80722
- Bölüm#:
LT1761ES5-SD#TRMPBF - Üreticiler:
ADI (Analog Devices, Inc.) - Açıklama:
IC REG LIN POS ADJ 100MA TSOT23 - Stokta var:
101887
- Bölüm#:
LT1761IS5-1.5#TRPBF - Üreticiler:
ADI (Analog Devices, Inc.) - Açıklama:
IC REG LIN 1.5V 100MA TSOT23-5 - Stokta var:
72972
- Bölüm#:
LT1761IS5-3.3#TRMPBF - Üreticiler:
ADI (Analog Devices, Inc.) - Açıklama:
IC REG LIN 3.3V 100MA TSOT23-5 - Stokta var:
70237
- Bölüm#:
LT1761IS5-2#TRMPBF - Üreticiler:
Linear Technology - Açıklama:
IC REG LDO 2V 0.1A TSOT23-5 - Stokta var:
72379
- Bölüm#:
LT1761ES5-BYP#TRPBF - Üreticiler:
ADI (Analog Devices, Inc.) - Açıklama:
IC REG LIN POS ADJ 100MA TSOT23 - Stokta var:
98728
- Bölüm#:
LT1761IS5-2.5#TRPBF - Üreticiler:
ADI (Analog Devices, Inc.) - Açıklama:
IC REG LIN 2.5V 100MA TSOT23-5 - Stokta var:
64476
- Bölüm#:
LT1761IS5-3#TRMPBF - Üreticiler:
ADI (Analog Devices, Inc.) - Açıklama:
IC REG LINEAR 3V 100MA TSOT23-5 - Stokta var:
79053
- Bölüm#:
LT1761IS5-2#TRMPBF - Üreticiler:
ADI (Analog Devices, Inc.) - Açıklama:
IC REG LINEAR 2V 100MA TSOT23-5 - Stokta var:
70149
- Bölüm#:
LT1761IS5-3#TRPBF - Üreticiler:
ADI (Analog Devices, Inc.) - Açıklama:
IC REG LINEAR 3V 100MA TSOT23-5 - Stokta var:
63953
- Bölüm#:
LT1761IS5-1.2#TRMPBF - Üreticiler:
ADI (Analog Devices, Inc.) - Açıklama:
IC REG LIN 1.2V 100MA TSOT23-5 - Stokta var:
75547
- Bölüm#:
LT1761IS5-2.8#TRMPBF - Üreticiler:
ADI (Analog Devices, Inc.) - Açıklama:
IC REG LIN 2.8V 100MA TSOT23-5 - Stokta var:
61323
