NCV8170BXV330T2G
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Görüntüler sadece referans içindir.
Ürün detayları için Ürün Spesifikasyonlarına bakın.
Components-Store.com'ten güvenle NCV8170BXV330T2G al, 1 Yıl Garanti
Ürün detayları için Ürün Spesifikasyonlarına bakın.
Components-Store.com'ten güvenle NCV8170BXV330T2G al, 1 Yıl Garanti
Bir teklif isteği
| Parça Numarası | NCV8170BXV330T2G |
|---|---|
| Üretici firma | AMI Semiconductor / ON Semiconductor |
| Açıklama | IC REG LIN 3.3V 150MA SOT563-6 |
| Kurşunsuz Durumu / RoHS Durumu | Kurşunsuz / RoHS Uyumlu |
| Referans Fiyat (ABD Dolar) | 4000 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $0.056 | |||||
- Ürün parametresi
- İlgili ürünler
- Alakalı haberler
- Veri Sayfası
Product parameter
| Parça Numarası | NCV8170BXV330T2G |
|---|---|
| Üretici firma | AMI Semiconductor / ON Semiconductor |
| Açıklama | IC REG LIN 3.3V 150MA SOT563-6 |
| Kurşunsuz Durumu / RoHS Durumu | Kurşunsuz / RoHS Uyumlu |
| Mevcut Miktar | 388250 pcs |
| Veri Sayfası | NCV8170 |
| Ürün Resmi | NCV8170BXV330T2G.jpg |
| Kategori | Tümleşik Devreler (IC'ler) |
| Voltaj Düşüşü (Maks.) | 0.25V @ 150mA |
| Gerilim - Çıkış (Min / Sabit) | 3.3V |
| Gerilim - Çıkış (Max) | - |
| Gerilim - Giriş (Max) | 5.5V |
| Tedarikçi Cihaz Paketi | SOT-563-6 |
| Dizi | - |
| Koruma özellikleri | Over Current, Over Temperature |
| paketleme | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu | SOT-563, SOT-666 |
| PSRR | 41dB (1kHz) |
| çıkış Tipi | Fixed |
| Output Yapılandırması | Positive |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ~ 125°C |
| Düzenleyiciler sayısı | 1 |
| bağlantı Tipi | Surface Mount |
| Nem Hassasiyeti Seviyesi (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu | Lead free / RoHS Compliant |
| Detaylı Açıklama | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 150mA SOT-563-6 |
| Akım - Quiescent (Iq) | 0.9µA |
| Akım - Çıkış | 150mA |
| Kontrol Özellikleri | Enable |
Components-Store.com, Elektronik Bileşenlerin Güvenilir bir Stoklama Dağıtıcısıdır. Tüm AMI Semiconductor / ON Semiconductor serisi elektronik bileşenlerinde uzmanız. Şu anda stokta bulunan AMI Semiconductor / ON Semiconductor NCV8170BXV330T2G 388250 parçasına sahibiz. Components-Store.com'deki elektronik bileşenler distribütöründen bir fiyat teklifi isteyin, satış ekibimiz 24 saat içinde sizinle iletişime geçecektir.
RFQ E-postası: info@Components-Store.com
RFQ E-postası: info@Components-Store.com
İlgili ürünler
- Bölüm#:
NCV8170BXV150T2G - Üreticiler:
AMI Semiconductor / ON Semiconductor - Açıklama:
IC REG LIN 1.5V 150MA SOT563-6 - Stokta var:
401353
- Bölüm#:
NCV8170BXV120T2G - Üreticiler:
AMI Semiconductor / ON Semiconductor - Açıklama:
IC REG LIN 1.2V 150MA SOT563-6 - Stokta var:
371645
- Bölüm#:
NCV8170BXV360T2G - Üreticiler:
AMI Semiconductor / ON Semiconductor - Açıklama:
IC REG LIN 3.6V 150MA SOT563-6 - Stokta var:
417524
- Bölüm#:
NCV8177AMX120TCG - Üreticiler:
AMI Semiconductor / ON Semiconductor - Açıklama:
IC REG LINEAR 1.2V 500MA 4XDFN - Stokta var:
481401
- Bölüm#:
NCV8177BMX150TCG - Üreticiler:
AMI Semiconductor / ON Semiconductor - Açıklama:
IC REG LINEAR 1.5V 500MA 4XDFN - Stokta var:
482232
- Bölüm#:
NCV8170BMX310TCG - Üreticiler:
AMI Semiconductor / ON Semiconductor - Açıklama:
IC REG LINEAR 3.1V 150MA 4XDFN - Stokta var:
377432
- Bölüm#:
NCV8170BMX360TCG - Üreticiler:
AMI Semiconductor / ON Semiconductor - Açıklama:
IC REG LINEAR 3.6V 150MA 4XDFN - Stokta var:
335560
- Bölüm#:
NCV8170BXV180T2G - Üreticiler:
AMI Semiconductor / ON Semiconductor - Açıklama:
IC REG LIN 1.8V 150MA SOT563-6 - Stokta var:
371892
- Bölüm#:
NCV8177AMX180TCG - Üreticiler:
AMI Semiconductor / ON Semiconductor - Açıklama:
IC REG LINEAR 1.8V 500MA 4XDFN - Stokta var:
610236
- Bölüm#:
NCV8177AMX150TCG - Üreticiler:
AMI Semiconductor / ON Semiconductor - Açıklama:
IC REG LINEAR 1.5V 500MA 4XDFN - Stokta var:
576153
- Bölüm#:
NCV8177BMX120TCG - Üreticiler:
AMI Semiconductor / ON Semiconductor - Açıklama:
IC REG LINEAR 1.2V 500MA 4XDFN - Stokta var:
593892
- Bölüm#:
NCV8170BXV300T2G - Üreticiler:
AMI Semiconductor / ON Semiconductor - Açıklama:
IC REG LINEAR 3V 150MA SOT563-6 - Stokta var:
374692
- Bölüm#:
NCV8177AMX250TCG - Üreticiler:
AMI Semiconductor / ON Semiconductor - Açıklama:
IC REG LINEAR 2.5V 500MA 4XDFN - Stokta var:
547908
- Bölüm#:
NCV8170BMX330TCG - Üreticiler:
AMI Semiconductor / ON Semiconductor - Açıklama:
IC REG LINEAR 3.3V 150MA 4XDFN - Stokta var:
356242
- Bölüm#:
NCV8177AMX330TCG - Üreticiler:
AMI Semiconductor / ON Semiconductor - Açıklama:
IC REG LINEAR 3.3V 500MA 4XDFN - Stokta var:
761336
- Bölüm#:
NCV8170BXV310T2G - Üreticiler:
AMI Semiconductor / ON Semiconductor - Açıklama:
IC REG LINEAR 3.1V 150MA SOT563 - Stokta var:
411953
- Bölüm#:
NCV8170BXV280T2G - Üreticiler:
AMI Semiconductor / ON Semiconductor - Açıklama:
IC REG LIN 2.8V 150MA SOT563-6 - Stokta var:
407244
- Bölüm#:
NCV8177BMX075TCG - Üreticiler:
AMI Semiconductor / ON Semiconductor - Açıklama:
IC REG LINEAR 0.75V 500MA 4XDFN - Stokta var:
602374
- Bölüm#:
NCV8177AMX075TCG - Üreticiler:
AMI Semiconductor / ON Semiconductor - Açıklama:
IC REG LINEAR 0.75V 500MA 4XDFN - Stokta var:
533410
- Bölüm#:
NCV8170BXV250T2G - Üreticiler:
AMI Semiconductor / ON Semiconductor - Açıklama:
IC REG LIN 2.5V 150MA SOT563-6 - Stokta var:
393971
