EFR32BG1V132F256IM32-C0R
Energy Micro (Silicon Labs)
Görüntüler sadece referans içindir.
Ürün detayları için Ürün Spesifikasyonlarına bakın.
Components-Store.com'ten güvenle EFR32BG1V132F256IM32-C0R al, 1 Yıl Garanti
Ürün detayları için Ürün Spesifikasyonlarına bakın.
Components-Store.com'ten güvenle EFR32BG1V132F256IM32-C0R al, 1 Yıl Garanti
Bir teklif isteği
| Parça Numarası | EFR32BG1V132F256IM32-C0R |
|---|---|
| Üretici firma | Energy Micro (Silicon Labs) |
| Açıklama | BLUE GECKO |
| Kurşunsuz Durumu / RoHS Durumu | Kurşunsuz / RoHS Uyumlu |
| Referans Fiyat (ABD Dolar) | 2500 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $0.923 | |||||
- Ürün parametresi
- İlgili ürünler
- Alakalı haberler
Product parameter
| Parça Numarası | EFR32BG1V132F256IM32-C0R |
|---|---|
| Üretici firma | Energy Micro (Silicon Labs) |
| Açıklama | BLUE GECKO |
| Kurşunsuz Durumu / RoHS Durumu | Kurşunsuz / RoHS Uyumlu |
| Mevcut Miktar | 33300 pcs |
| Kategori | RF / IF ve RFID |
| Gerilim - Tedarik | 1.8 V ~ 3.8 V |
| tip | TxRx + MCU |
| Dizi | Blue Gecko |
| Seri Arayüzler | I²C, I²S, SPI, UART |
| RF ailesi / standardı | Bluetooth |
| Protokol | Bluetooth v4.0 |
| Güç çıkışı | 0dBm |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ~ 85°C |
| Nem Hassasiyeti Seviyesi (MSL) | 2 (1 Year) |
| Hafıza boyutu | 256kB Flash, 32kB RAM |
| Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu | Lead free / RoHS Compliant |
| GPIO | 16 |
| Sıklık | 2.4GHz |
| Detaylı Açıklama | IC RF TxRx + MCU Bluetooth Bluetooth v4.0 2.4GHz |
| Veri Hızı (Maks.) | 2Mbps |
| Güncel - Verici | 8.2mA ~ 126.7mA |
Components-Store.com, Elektronik Bileşenlerin Güvenilir bir Stoklama Dağıtıcısıdır. Tüm Energy Micro (Silicon Labs) serisi elektronik bileşenlerinde uzmanız. Şu anda stokta bulunan Energy Micro (Silicon Labs) EFR32BG1V132F256IM32-C0R 33300 parçasına sahibiz. Components-Store.com'deki elektronik bileşenler distribütöründen bir fiyat teklifi isteyin, satış ekibimiz 24 saat içinde sizinle iletişime geçecektir.
RFQ E-postası: info@Components-Store.com
RFQ E-postası: info@Components-Store.com
İlgili ürünler
- Bölüm#:
EFR32BG1V132F256GM48-C0 - Üreticiler:
Energy Micro (Silicon Labs) - Açıklama:
IC RF TXRX+MCU BLUETOOTH 48QFN - Stokta var:
32904
- Bölüm#:
EFR32BG1V132F256GM48-C0R - Üreticiler:
Energy Micro (Silicon Labs) - Açıklama:
IC RF TXRX+MCU BLUETOOTH 48QFN - Stokta var:
31746
- Bölüm#:
EFR32BG1V132F256GM32-C0 - Üreticiler:
Energy Micro (Silicon Labs) - Açıklama:
IC RF TXRX+MCU BLUETOOTH 32QFN - Stokta var:
33088
- Bölüm#:
EFR32FG12P231F1024GL125-CR - Üreticiler:
Energy Micro (Silicon Labs) - Açıklama:
FLEX GECKO - Stokta var:
12185
- Bölüm#:
EFR32FG12P231F1024GM48-CR - Üreticiler:
Energy Micro (Silicon Labs) - Açıklama:
FLEX GECKO - Stokta var:
13884
- Bölüm#:
EFR32BG1V132F256GM48-B0 - Üreticiler:
Energy Micro (Silicon Labs) - Açıklama:
IC RF TXRX+MCU BLUETOOTH 48VFQFN - Stokta var:
30795
- Bölüm#:
EFR32BG1V132F256GM32-C0R - Üreticiler:
Energy Micro (Silicon Labs) - Açıklama:
IC RF TXRX+MCU BLUETOOTH 32QFN - Stokta var:
34239
- Bölüm#:
EFR32BG1V132F256GM32-B0R - Üreticiler:
Energy Micro (Silicon Labs) - Açıklama:
IC RF TXRX+MCU BLUETOOTH 32VFQFN - Stokta var:
37645
- Bölüm#:
EFR32FG12P231F1024GL125-B - Üreticiler:
Energy Micro (Silicon Labs) - Açıklama:
FLEX GECKO BGA125 SUBG 20DB PROP - Stokta var:
11801
- Bölüm#:
EFR32FG12P231F1024GM68-CR - Üreticiler:
Energy Micro (Silicon Labs) - Açıklama:
FLEX GECKO DUAL PROPRIETARY - Stokta var:
13779
- Bölüm#:
EFR32BG1V132F256IM32-C0 - Üreticiler:
Energy Micro (Silicon Labs) - Açıklama:
BLUE GECKO - Stokta var:
24140
- Bölüm#:
EFR32BG1V132F256GM32-B0 - Üreticiler:
Energy Micro (Silicon Labs) - Açıklama:
IC RF TXRX+MCU BLUETOOTH 32VFQFN - Stokta var:
32725
- Bölüm#:
EFR32FG12P231F1024GM48-BR - Üreticiler:
Energy Micro (Silicon Labs) - Açıklama:
FLEX GECKO QFN48 SUBG 20DB PROPR - Stokta var:
12019
- Bölüm#:
EFR32FG12P231F1024GM68-C - Üreticiler:
Energy Micro (Silicon Labs) - Açıklama:
FLEX GECKO DUAL PROPRIETARY - Stokta var:
14230
- Bölüm#:
EFR32FG12P231F1024GM48-C - Üreticiler:
Energy Micro (Silicon Labs) - Açıklama:
FLEX GECKO - Stokta var:
15521
- Bölüm#:
EFR32FG12P231F1024GL125-C - Üreticiler:
Energy Micro (Silicon Labs) - Açıklama:
FLEX GECKO - Stokta var:
13563
- Bölüm#:
EFR32FG12P231F1024GL125-BR - Üreticiler:
Energy Micro (Silicon Labs) - Açıklama:
FLEX GECKO BGA125 SUBG 20DB PROP - Stokta var:
13228
- Bölüm#:
EFR32BG1V132F256GM48-B0R - Üreticiler:
Energy Micro (Silicon Labs) - Açıklama:
IC RF TXRX+MCU BLUETOOTH 48VFQFN - Stokta var:
35302
- Bölüm#:
EFR32BG1V132F256GJ43-C0R - Üreticiler:
Energy Micro (Silicon Labs) - Açıklama:
IC RF TXRX+MCU BLUETOOTH 43CSP - Stokta var:
16490
- Bölüm#:
EFR32FG12P231F1024GM48-B - Üreticiler:
Energy Micro (Silicon Labs) - Açıklama:
FLEX GECKO QFN48 SUBG 20DB PROPR - Stokta var:
14209
