EFR32FG1P131F256GM32-C0
Energy Micro (Silicon Labs)
Görüntüler sadece referans içindir.
Ürün detayları için Ürün Spesifikasyonlarına bakın.
Components-Store.com'ten güvenle EFR32FG1P131F256GM32-C0 al, 1 Yıl Garanti
Ürün detayları için Ürün Spesifikasyonlarına bakın.
Components-Store.com'ten güvenle EFR32FG1P131F256GM32-C0 al, 1 Yıl Garanti
Bir teklif isteği
| Parça Numarası | EFR32FG1P131F256GM32-C0 |
|---|---|
| Üretici firma | Energy Micro (Silicon Labs) |
| Açıklama | PERFORMANCE LINE: EFR32FG SUBG,2 |
| Kurşunsuz Durumu / RoHS Durumu | Kurşunsuz / RoHS Uyumlu |
| Referans Fiyat (ABD Dolar) | 1 pcs | 25 pcs | 100 pcs | 1000 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $1.724 | $1.66 | $1.596 | $1.592 | ||
- Ürün parametresi
- İlgili ürünler
- Alakalı haberler
- Veri Sayfası
Product parameter
| Parça Numarası | EFR32FG1P131F256GM32-C0 |
|---|---|
| Üretici firma | Energy Micro (Silicon Labs) |
| Açıklama | PERFORMANCE LINE: EFR32FG SUBG,2 |
| Kurşunsuz Durumu / RoHS Durumu | Kurşunsuz / RoHS Uyumlu |
| Mevcut Miktar | 24631 pcs |
| Veri Sayfası | EFR32FG1 Family Datasheet |
| Ürün Resmi | EFR32FG1P131F256GM32-C0.jpg |
| Kategori | RF / IF ve RFID |
| Gerilim - Tedarik | 1.85 V ~ 3.8 V |
| tip | TxRx + MCU |
| Dizi | Flex Gecko |
| Duyarlılık | -94dBm |
| RF ailesi / standardı | - |
| Protokol | Flex Gecko |
| Güç çıkışı | 19.5dBm |
| paketleme | Tray |
| Paket / Kutu | 32-VFQFN Exposed Pad |
| Diğer isimler | 336-3711 |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ~ 85°C |
| Nem Hassasiyeti Seviyesi (MSL) | 2 (1 Year) |
| Modülasyon | 2FSK, 4FSK, ASK, BPSK, DBPSK, DSSS, GFSK, GMSK, OOK, O-QPSK |
| Hafıza boyutu | 256kB Flash, 32kB RAM |
| Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu | Lead free / RoHS Compliant |
| GPIO | 16 |
| Sıklık | 868MHz |
| Detaylı Açıklama | IC RF TxRx + MCU Flex Gecko 868MHz 32-VFQFN Exposed Pad |
| Veri Hızı (Maks.) | 2Mbps |
| Güncel - Verici | 34mA |
| Güncel - Alım | 8.7mA |
Components-Store.com, Elektronik Bileşenlerin Güvenilir bir Stoklama Dağıtıcısıdır. Tüm Energy Micro (Silicon Labs) serisi elektronik bileşenlerinde uzmanız. Şu anda stokta bulunan Energy Micro (Silicon Labs) EFR32FG1P131F256GM32-C0 24631 parçasına sahibiz. Components-Store.com'deki elektronik bileşenler distribütöründen bir fiyat teklifi isteyin, satış ekibimiz 24 saat içinde sizinle iletişime geçecektir.
RFQ E-postası: info@Components-Store.com
RFQ E-postası: info@Components-Store.com
İlgili ürünler
- Bölüm#:
EFR32FG1P131F128GM32-C0 - Üreticiler:
Energy Micro (Silicon Labs) - Açıklama:
IC SOC 32KB 128KB FLASH 32QFN - Stokta var:
26659
- Bölüm#:
EFR32FG14P233F256GM48-B - Üreticiler:
Energy Micro (Silicon Labs) - Açıklama:
FLEX PREMIUM QFN48 DUAL 19.5DB P - Stokta var:
11993
- Bölüm#:
EFR32FG14P232F256GM48-BR - Üreticiler:
Energy Micro (Silicon Labs) - Açıklama:
FLEX PREMIUM QFN48 2.4G 19.5DB P - Stokta var:
20894
- Bölüm#:
EFR32FG1P131F256IM48-C0 - Üreticiler:
Energy Micro (Silicon Labs) - Açıklama:
FLEX GECKO PROPRIETARY - Stokta var:
13878
- Bölüm#:
EFR32FG1P131F256GM32-C0R - Üreticiler:
Energy Micro (Silicon Labs) - Açıklama:
IC SOC 32KB 256KB FLASH 32QFN - Stokta var:
25263
- Bölüm#:
EFR32FG14P233F128GM48-B - Üreticiler:
Energy Micro (Silicon Labs) - Açıklama:
FLEX PREMIUM QFN48 DUAL 19.5DB P - Stokta var:
12453
- Bölüm#:
EFR32FG1P131F256GM48-C0R - Üreticiler:
Energy Micro (Silicon Labs) - Açıklama:
IC SOC 32KB 256KB FLASH 48QFN - Stokta var:
23816
- Bölüm#:
EFR32FG14P233F128GM48-BR - Üreticiler:
Energy Micro (Silicon Labs) - Açıklama:
FLEX PREMIUM QFN48 DUAL 19.5DB P - Stokta var:
19685
- Bölüm#:
EFR32FG1P131F128GM48-C0 - Üreticiler:
Energy Micro (Silicon Labs) - Açıklama:
IC SOC 32KB 128KB FLASH 48QFN - Stokta var:
22295
- Bölüm#:
EFR32FG1P131F256IM32-C0R - Üreticiler:
Energy Micro (Silicon Labs) - Açıklama:
FLEX GECKO PROPRIETARY - Stokta var:
16311
- Bölüm#:
EFR32FG1P131F256GM48-C0 - Üreticiler:
Energy Micro (Silicon Labs) - Açıklama:
PERFORMANCE LINE: EFR32FG SUBG,2 - Stokta var:
24205
- Bölüm#:
EFR32FG1P131F128GM32-C0R - Üreticiler:
Energy Micro (Silicon Labs) - Açıklama:
IC SOC 32KB 128KB FLASH 32QFN - Stokta var:
20988
- Bölüm#:
EFR32FG14P233F256GM48-BR - Üreticiler:
Energy Micro (Silicon Labs) - Açıklama:
FLEX PREMIUM QFN48 DUAL 19.5DB P - Stokta var:
18582
- Bölüm#:
EFR32FG1P131F128GM48-C0R - Üreticiler:
Energy Micro (Silicon Labs) - Açıklama:
IC SOC 32KB 128KB FLASH 48QFN - Stokta var:
20210
- Bölüm#:
EFR32FG14P232F256GM48-B - Üreticiler:
Energy Micro (Silicon Labs) - Açıklama:
FLEX PREMIUM QFN48 2.4G 19.5DB P - Stokta var:
15232
- Bölüm#:
EFR32FG1P131F64GM32-C0 - Üreticiler:
Energy Micro (Silicon Labs) - Açıklama:
IC SOC 16KB 64KB FLASH 32QFN - Stokta var:
21766
- Bölüm#:
EFR32FG1P131F64GM48-C0 - Üreticiler:
Energy Micro (Silicon Labs) - Açıklama:
IC SOC 16KB 64KB FLASH 48QFN - Stokta var:
23306
- Bölüm#:
EFR32FG1P131F256IM48-C0R - Üreticiler:
Energy Micro (Silicon Labs) - Açıklama:
FLEX GECKO PROPRIETARY - Stokta var:
15755
- Bölüm#:
EFR32FG1P131F256IM32-C0 - Üreticiler:
Energy Micro (Silicon Labs) - Açıklama:
FLEX GECKO PROPRIETARY - Stokta var:
15483
- Bölüm#:
EFR32FG1P131F64GM32-C0R - Üreticiler:
Energy Micro (Silicon Labs) - Açıklama:
IC SOC 16KB 64KB FLASH 32QFN - Stokta var:
27709
