EFR32FG1V132F64GM32-B0R
Energy Micro (Silicon Labs)
Görüntüler sadece referans içindir.
Ürün detayları için Ürün Spesifikasyonlarına bakın.
Components-Store.com'ten güvenle EFR32FG1V132F64GM32-B0R al, 1 Yıl Garanti
Ürün detayları için Ürün Spesifikasyonlarına bakın.
Components-Store.com'ten güvenle EFR32FG1V132F64GM32-B0R al, 1 Yıl Garanti
Bir teklif isteği
| Parça Numarası | EFR32FG1V132F64GM32-B0R |
|---|---|
| Üretici firma | Energy Micro (Silicon Labs) |
| Açıklama | IC RF TXRX+MCU ISM>1GHZ 32-VFQFN |
| Kurşunsuz Durumu / RoHS Durumu | Kurşunsuz / RoHS Uyumlu |
| Referans Fiyat (ABD Dolar) | 2500 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $1.498 | |||||
- Ürün parametresi
- İlgili ürünler
- Alakalı haberler
- Veri Sayfası
Product parameter
| Parça Numarası | EFR32FG1V132F64GM32-B0R |
|---|---|
| Üretici firma | Energy Micro (Silicon Labs) |
| Açıklama | IC RF TXRX+MCU ISM>1GHZ 32-VFQFN |
| Kurşunsuz Durumu / RoHS Durumu | Kurşunsuz / RoHS Uyumlu |
| Mevcut Miktar | 25416 pcs |
| Veri Sayfası | EFR32FG1 Family Datasheet |
| Ürün Resmi | EFR32FG1V132F64GM32-B0R.jpg |
| Kategori | RF / IF ve RFID |
| Gerilim - Tedarik | 1.85 V ~ 3.8 V |
| tip | TxRx + MCU |
| Dizi | Flex Gecko |
| Seri Arayüzler | I²C, UART, USART |
| Duyarlılık | -99.2dBm |
| RF ailesi / standardı | General ISM > 1GHZ |
| Protokol | - |
| Güç çıkışı | 16.5dBm |
| paketleme | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu | 32-VFQFN Exposed Pad |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ~ 85°C |
| Nem Hassasiyeti Seviyesi (MSL) | 2 (1 Year) |
| Modülasyon | 2FSK, 4FSK, DSSS, GFSK, GMSK, MSK, O-QPSK |
| Hafıza boyutu | 64kB Flash, 16kB RAM |
| Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu | Lead free / RoHS Compliant |
| GPIO | 16 |
| Sıklık | 2.4GHz |
| Detaylı Açıklama | IC RF TxRx + MCU General ISM > 1GHZ 2.4GHz 32-VFQFN Exposed Pad |
| Veri Hızı (Maks.) | 2Mbps |
| Güncel - Verici | 8.8mA ~ 133mA |
| Güncel - Alım | 8.7mA |
Components-Store.com, Elektronik Bileşenlerin Güvenilir bir Stoklama Dağıtıcısıdır. Tüm Energy Micro (Silicon Labs) serisi elektronik bileşenlerinde uzmanız. Şu anda stokta bulunan Energy Micro (Silicon Labs) EFR32FG1V132F64GM32-B0R 25416 parçasına sahibiz. Components-Store.com'deki elektronik bileşenler distribütöründen bir fiyat teklifi isteyin, satış ekibimiz 24 saat içinde sizinle iletişime geçecektir.
RFQ E-postası: info@Components-Store.com
RFQ E-postası: info@Components-Store.com
İlgili ürünler
- Bölüm#:
EFR32FG1V132F32GM48-C0 - Üreticiler:
Energy Micro (Silicon Labs) - Açıklama:
IC RF TXRX+MCU ISM>1GHZ 48-VFQFN - Stokta var:
25799
- Bölüm#:
EFR32FG1V132F64GM48-C0 - Üreticiler:
Energy Micro (Silicon Labs) - Açıklama:
IC RF TXRX+MCU ISM>1GHZ 48-VFQFN - Stokta var:
27664
- Bölüm#:
EFR32FG1V132F32GM32-B0R - Üreticiler:
Energy Micro (Silicon Labs) - Açıklama:
IC RF TXRX+MCU ISM>1GHZ 32-VFQFN - Stokta var:
24393
- Bölüm#:
EFR32FG1V132F64GM48-B0R - Üreticiler:
Energy Micro (Silicon Labs) - Açıklama:
IC RF TXRX+MCU ISM>1GHZ 48-VFQFN - Stokta var:
23088
- Bölüm#:
EFR32FG1V132F64GM48-C0R - Üreticiler:
Energy Micro (Silicon Labs) - Açıklama:
IC RF TXRX+MCU ISM>1GHZ 48-VFQFN - Stokta var:
25537
- Bölüm#:
EFR32MG12P132F1024GL125-BR - Üreticiler:
Energy Micro (Silicon Labs) - Açıklama:
MIGHTY GECKO BGA125 2.4G 10DB ME - Stokta var:
14200
- Bölüm#:
EFR32FG1V132F64GM32-C0R - Üreticiler:
Energy Micro (Silicon Labs) - Açıklama:
IC RF TXRX+MCU ISM>1GHZ 32-VFQFN - Stokta var:
28751
- Bölüm#:
EFR32FG1V132F256GM48-C0R - Üreticiler:
Energy Micro (Silicon Labs) - Açıklama:
IC RF TXRX+MCU ISM>1GHZ 48-VFQFN - Stokta var:
19956
- Bölüm#:
EFR32FG1V132F64GM32-C0 - Üreticiler:
Energy Micro (Silicon Labs) - Açıklama:
IC RF TXRX+MCU ISM>1GHZ 32-VFQFN - Stokta var:
27001
- Bölüm#:
EFR32FG1V132F64GM48-B0 - Üreticiler:
Energy Micro (Silicon Labs) - Açıklama:
IC RF TXRX+MCU ISM>1GHZ 48-VFQFN - Stokta var:
22445
- Bölüm#:
EFR32FG1V132F64GM32-B0 - Üreticiler:
Energy Micro (Silicon Labs) - Açıklama:
IC RF TXRX+MCU ISM>1GHZ 32-VFQFN - Stokta var:
18963
- Bölüm#:
EFR32FG1V132F32GM32-B0 - Üreticiler:
Energy Micro (Silicon Labs) - Açıklama:
IC RF TXRX+MCU ISM>1GHZ 32-VFQFN - Stokta var:
20508
- Bölüm#:
EFR32MG12P132F1024GL125-C - Üreticiler:
Energy Micro (Silicon Labs) - Açıklama:
MIGHTY GECKO - Stokta var:
11001
- Bölüm#:
EFR32FG1V132F32GM48-B0R - Üreticiler:
Energy Micro (Silicon Labs) - Açıklama:
IC RF TXRX+MCU ISM>1GHZ 48-VFQFN - Stokta var:
22594
- Bölüm#:
EFR32FG1V132F32GM48-B0 - Üreticiler:
Energy Micro (Silicon Labs) - Açıklama:
IC RF TXRX+MCU ISM>1GHZ 48-VFQFN - Stokta var:
23463
- Bölüm#:
EFR32MG12P132F1024GL125-B - Üreticiler:
Energy Micro (Silicon Labs) - Açıklama:
MIGHTY GECKO BGA125 2.4G 10DB ME - Stokta var:
12586
- Bölüm#:
EFR32MG12P132F1024GL125-CR - Üreticiler:
Energy Micro (Silicon Labs) - Açıklama:
MIGHTY GECKO - Stokta var:
12583
- Bölüm#:
EFR32FG1V132F32GM32-C0 - Üreticiler:
Energy Micro (Silicon Labs) - Açıklama:
IC RF TXRX+MCU ISM>1GHZ 32-VFQFN - Stokta var:
25510
- Bölüm#:
EFR32FG1V132F32GM48-C0R - Üreticiler:
Energy Micro (Silicon Labs) - Açıklama:
IC RF TXRX+MCU ISM>1GHZ 48-VFQFN - Stokta var:
24723
- Bölüm#:
EFR32FG1V132F32GM32-C0R - Üreticiler:
Energy Micro (Silicon Labs) - Açıklama:
IC RF TXRX+MCU ISM>1GHZ 32-VFQFN - Stokta var:
27600
