EZR32WG330F256R61G-B0R
Energy Micro (Silicon Labs)
Görüntüler sadece referans içindir.
Ürün detayları için Ürün Spesifikasyonlarına bakın.
Components-Store.com'ten güvenle EZR32WG330F256R61G-B0R al, 1 Yıl Garanti
Ürün detayları için Ürün Spesifikasyonlarına bakın.
Components-Store.com'ten güvenle EZR32WG330F256R61G-B0R al, 1 Yıl Garanti
Bir teklif isteği
| Parça Numarası | EZR32WG330F256R61G-B0R |
|---|---|
| Üretici firma | Energy Micro (Silicon Labs) |
| Açıklama | IC RF TXRX+MCU 802.15.4 64-VFQFN |
| Kurşunsuz Durumu / RoHS Durumu | Kurşunsuz / RoHS Uyumlu |
| Referans Fiyat (ABD Dolar) | 1000 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $1.936 | |||||
- Ürün parametresi
- İlgili ürünler
- Alakalı haberler
- Veri Sayfası
Product parameter
| Parça Numarası | EZR32WG330F256R61G-B0R |
|---|---|
| Üretici firma | Energy Micro (Silicon Labs) |
| Açıklama | IC RF TXRX+MCU 802.15.4 64-VFQFN |
| Kurşunsuz Durumu / RoHS Durumu | Kurşunsuz / RoHS Uyumlu |
| Mevcut Miktar | 16435 pcs |
| Veri Sayfası | EZR32 Quick Start GuideEZR32WG DatashortEZR32WG330 DatasheetEZR32WG Ref Manual |
| Ürün Resmi | EZR32WG330F256R61G-B0R.jpg |
| Kategori | RF / IF ve RFID |
| Gerilim - Tedarik | 1.98 V ~ 3.8 V |
| tip | TxRx + MCU |
| Dizi | EZR32WG |
| Seri Arayüzler | I²C, SPI, UART, USART, USB |
| Duyarlılık | -129dBm |
| RF ailesi / standardı | 802.15.4 |
| Protokol | EZRadioPro |
| Güç çıkışı | 16dBm |
| paketleme | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ~ 85°C |
| Nem Hassasiyeti Seviyesi (MSL) | 2 (1 Year) |
| Modülasyon | 4FSK, 4GFSK, FSK, GFSK, GMSK, MSK, OOK |
| Hafıza boyutu | 256kB Flash, 32kB RAM |
| Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu | Lead free / RoHS Compliant |
| GPIO | 38 |
| Sıklık | 142MHz ~ 1.05GHz |
| Detaylı Açıklama | IC RF TxRx + MCU 802.15.4 EZRadioPro 142MHz ~ 1.05GHz 64-VFQFN Exposed Pad |
| Veri Hızı (Maks.) | 1Mbps |
| Güncel - Verici | 18mA ~ 88mA |
| Güncel - Alım | 11.1mA ~ 13.7mA |
Components-Store.com, Elektronik Bileşenlerin Güvenilir bir Stoklama Dağıtıcısıdır. Tüm Energy Micro (Silicon Labs) serisi elektronik bileşenlerinde uzmanız. Şu anda stokta bulunan Energy Micro (Silicon Labs) EZR32WG330F256R61G-B0R 16435 parçasına sahibiz. Components-Store.com'deki elektronik bileşenler distribütöründen bir fiyat teklifi isteyin, satış ekibimiz 24 saat içinde sizinle iletişime geçecektir.
RFQ E-postası: info@Components-Store.com
RFQ E-postası: info@Components-Store.com
İlgili ürünler
- Bölüm#:
EZR32WG330F256R68G-B0 - Üreticiler:
Energy Micro (Silicon Labs) - Açıklama:
IC RF TXRX+MCU 802.15.4 64-VFQFN - Stokta var:
18458
- Bölüm#:
EZR32WG330F128R68G-B0 - Üreticiler:
Energy Micro (Silicon Labs) - Açıklama:
IC RF TXRX+MCU 802.15.4 64-VFQFN - Stokta var:
18960
- Bölüm#:
EZR32WG330F256R63G-B0 - Üreticiler:
Energy Micro (Silicon Labs) - Açıklama:
IC RF TXRX+MCU 802.15.4 64-VFQFN - Stokta var:
18148
- Bölüm#:
EZR32WG330F256R67G-B0R - Üreticiler:
Energy Micro (Silicon Labs) - Açıklama:
IC RF TXRX+MCU 802.15.4 64-VFQFN - Stokta var:
17805
- Bölüm#:
EZR32WG330F64R55G-B0R - Üreticiler:
Energy Micro (Silicon Labs) - Açıklama:
IC RF TXRX+MCU 802.15.4 64-VFQFN - Stokta var:
23612
- Bölüm#:
EZR32WG330F256R68G-B0R - Üreticiler:
Energy Micro (Silicon Labs) - Açıklama:
IC RF TXRX+MCU 802.15.4 64-VFQFN - Stokta var:
15496
- Bölüm#:
EZR32WG330F256R60G-B0R - Üreticiler:
Energy Micro (Silicon Labs) - Açıklama:
IC RF TXRX+MCU 802.15.4 64-VFQFN - Stokta var:
19600
- Bölüm#:
EZR32WG330F256R55G-B0R - Üreticiler:
Energy Micro (Silicon Labs) - Açıklama:
IC RF TXRX+MCU 802.15.4 64-VFQFN - Stokta var:
19585
- Bölüm#:
EZR32WG330F256R60G-B0 - Üreticiler:
Energy Micro (Silicon Labs) - Açıklama:
IC RF TXRX+MCU 802.15.4 64-VFQFN - Stokta var:
19509
- Bölüm#:
EZR32WG330F256R61G-B0 - Üreticiler:
Energy Micro (Silicon Labs) - Açıklama:
IC RF TXRX+MCU 802.15.4 64-VFQFN - Stokta var:
16412
- Bölüm#:
EZR32WG330F128R69G-B0R - Üreticiler:
Energy Micro (Silicon Labs) - Açıklama:
IC RF TXRX+MCU 802.15.4 64-VFQFN - Stokta var:
17640
- Bölüm#:
EZR32WG330F256R69G-B0R - Üreticiler:
Energy Micro (Silicon Labs) - Açıklama:
IC RF TXRX+MCU 802.15.4 64-VFQFN - Stokta var:
16718
- Bölüm#:
EZR32WG330F256R67G-B0 - Üreticiler:
Energy Micro (Silicon Labs) - Açıklama:
IC RF TXRX+MCU 802.15.4 64-VFQFN - Stokta var:
20136
- Bölüm#:
EZR32WG330F128R69G-B0 - Üreticiler:
Energy Micro (Silicon Labs) - Açıklama:
IC RF TXRX+MCU 802.15.4 64-VFQFN - Stokta var:
15611
- Bölüm#:
EZR32WG330F128R68G-B0R - Üreticiler:
Energy Micro (Silicon Labs) - Açıklama:
IC RF TXRX+MCU 802.15.4 64-VFQFN - Stokta var:
19839
- Bölüm#:
EZR32WG330F64R55G-B0 - Üreticiler:
Energy Micro (Silicon Labs) - Açıklama:
IC RF TXRX+MCU 802.15.4 64-VFQFN - Stokta var:
26775
- Bölüm#:
EZR32WG330F128R67G-B0R - Üreticiler:
Energy Micro (Silicon Labs) - Açıklama:
IC RF TXRX+MCU 802.15.4 64-VFQFN - Stokta var:
19370
- Bölüm#:
EZR32WG330F256R55G-B0 - Üreticiler:
Energy Micro (Silicon Labs) - Açıklama:
IC RF TXRX+MCU 802.15.4 64-VFQFN - Stokta var:
19351
- Bölüm#:
EZR32WG330F256R69G-B0 - Üreticiler:
Energy Micro (Silicon Labs) - Açıklama:
IC RF TXRX+MCU 802.15.4 64-VFQFN - Stokta var:
17228
- Bölüm#:
EZR32WG330F256R63G-B0R - Üreticiler:
Energy Micro (Silicon Labs) - Açıklama:
IC RF TXRX+MCU 802.15.4 64-VFQFN - Stokta var:
18650
