SI1026-B-GM3
Energy Micro (Silicon Labs)
Görüntüler sadece referans içindir.
Ürün detayları için Ürün Spesifikasyonlarına bakın.
Components-Store.com'ten güvenle SI1026-B-GM3 al, 1 Yıl Garanti
Ürün detayları için Ürün Spesifikasyonlarına bakın.
Components-Store.com'ten güvenle SI1026-B-GM3 al, 1 Yıl Garanti
Bir teklif isteği
| Parça Numarası | SI1026-B-GM3 |
|---|---|
| Üretici firma | Energy Micro (Silicon Labs) |
| Açıklama | IC RF TXRX+MCU ISM<1GHZ 85-VFLGA |
| Kurşunsuz Durumu / RoHS Durumu | Kurşunsuz / RoHS Uyumlu |
| Referans Fiyat (ABD Dolar) | 480 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $2.186 | |||||
- Ürün parametresi
- İlgili ürünler
- Alakalı haberler
- Veri Sayfası
Product parameter
| Parça Numarası | SI1026-B-GM3 |
|---|---|
| Üretici firma | Energy Micro (Silicon Labs) |
| Açıklama | IC RF TXRX+MCU ISM<1GHZ 85-VFLGA |
| Kurşunsuz Durumu / RoHS Durumu | Kurşunsuz / RoHS Uyumlu |
| Mevcut Miktar | 17416 pcs |
| Veri Sayfası | Si102x/3x Datasheet |
| Ürün Resmi | SI1026-B-GM3.jpg |
| Kategori | RF / IF ve RFID |
| Gerilim - Tedarik | 1.8 V ~ 3.8 V |
| tip | TxRx + MCU |
| Dizi | - |
| Seri Arayüzler | I²C, SPI, UART |
| Duyarlılık | -121dBm |
| RF ailesi / standardı | General ISM < 1GHz |
| Protokol | EZRadioPro |
| Güç çıkışı | 13dBm (Max) |
| paketleme | Tray |
| Paket / Kutu | 85-VFLGA Exposed Pad |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ~ 85°C |
| Nem Hassasiyeti Seviyesi (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Modülasyon | FSK, GFSK, OOK |
| Hafıza boyutu | 32kB Flash, 8.5kB RAM |
| Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu | Lead free / RoHS Compliant |
| GPIO | 53 |
| Sıklık | 240MHz ~ 960MHz |
| Detaylı Açıklama | IC RF TxRx + MCU General ISM |
| Veri Hızı (Maks.) | 256kbps |
| Güncel - Verici | 17mA ~ 30mA |
| Güncel - Alım | 18.5mA |
Components-Store.com, Elektronik Bileşenlerin Güvenilir bir Stoklama Dağıtıcısıdır. Tüm Energy Micro (Silicon Labs) serisi elektronik bileşenlerinde uzmanız. Şu anda stokta bulunan Energy Micro (Silicon Labs) SI1026-B-GM3 17416 parçasına sahibiz. Components-Store.com'deki elektronik bileşenler distribütöründen bir fiyat teklifi isteyin, satış ekibimiz 24 saat içinde sizinle iletişime geçecektir.
RFQ E-postası: info@Components-Store.com
RFQ E-postası: info@Components-Store.com
İlgili ürünler
- Bölüm#:
SI1027-B-GM3R - Üreticiler:
Energy Micro (Silicon Labs) - Açıklama:
IC RF TXRX+MCU ISM<1GHZ 85-VFLGA - Stokta var:
16180
- Bölüm#:
SI1025-B-GM3 - Üreticiler:
Energy Micro (Silicon Labs) - Açıklama:
IC RF TXRX+MCU ISM<1GHZ 85-VFLGA - Stokta var:
15585
- Bölüm#:
SI1027-B-GMR - Üreticiler:
Energy Micro (Silicon Labs) - Açıklama:
IC RF TXRX+MCU ISM<1GHZ 85-VFLGA - Stokta var:
20383
- Bölüm#:
SI1026-A-GMR - Üreticiler:
Energy Micro (Silicon Labs) - Açıklama:
IC RF TXRX+MCU ISM<1GHZ 85-VFLGA - Stokta var:
5284
- Bölüm#:
SI1025-B-GM3R - Üreticiler:
Energy Micro (Silicon Labs) - Açıklama:
IC RF TXRX+MCU ISM<1GHZ 85-VFLGA - Stokta var:
14858
- Bölüm#:
SI1025-B-GMR - Üreticiler:
Energy Micro (Silicon Labs) - Açıklama:
IC RF TXRX+MCU ISM<1GHZ 85-VFLGA - Stokta var:
16259
- Bölüm#:
SI1026X-T1-E3 - Üreticiler:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Açıklama:
MOSFET 2N-CH 60V 0.305A SOT563F - Stokta var:
4105
- Bölüm#:
SI1026-B-GM - Üreticiler:
Energy Micro (Silicon Labs) - Açıklama:
IC RF TXRX+MCU ISM<1GHZ 85-VFLGA - Stokta var:
10949
- Bölüm#:
SI1027-A-GMR - Üreticiler:
Energy Micro (Silicon Labs) - Açıklama:
IC RF TXRX+MCU ISM<1GHZ 85-VFLGA - Stokta var:
5633
- Bölüm#:
SI1025X-T1-GE3 - Üreticiler:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Açıklama:
MOSFET 2P-CH 60V 0.19A SC-89 - Stokta var:
306308
- Bölüm#:
SI1027-A-GM - Üreticiler:
Energy Micro (Silicon Labs) - Açıklama:
IC RF TXRX+MCU ISM<1GHZ 85-VFLGA - Stokta var:
5583
- Bölüm#:
SI1026X-T1-GE3 - Üreticiler:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Açıklama:
MOSFET 2N-CH 60V 0.305A SC89-6 - Stokta var:
391299
- Bölüm#:
SI1027-B-GM - Üreticiler:
Energy Micro (Silicon Labs) - Açıklama:
IC RF TXRX+MCU ISM<1GHZ 85-VFLGA - Stokta var:
14026
- Bölüm#:
SI1025X-T1-E3 - Üreticiler:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Açıklama:
MOSFET 2P-CH 60V 0.19A SOT563F - Stokta var:
6022
- Bölüm#:
SI1027-B-GM3 - Üreticiler:
Energy Micro (Silicon Labs) - Açıklama:
IC RF TXRX+MCU ISM<1GHZ 85-VFLGA - Stokta var:
15965
- Bölüm#:
SI1026-A-GM - Üreticiler:
Energy Micro (Silicon Labs) - Açıklama:
IC RF TXRX+MCU ISM<1GHZ 85-VFLGA - Stokta var:
5332
- Bölüm#:
SI1026-B-GM3R - Üreticiler:
Energy Micro (Silicon Labs) - Açıklama:
IC RF TXRX+MCU ISM<1GHZ 85-VFLGA - Stokta var:
17898
- Bölüm#:
SI1025-B-GM - Üreticiler:
Energy Micro (Silicon Labs) - Açıklama:
IC RF TXRX+MCU ISM<1GHZ 85-VFLGA - Stokta var:
13018
- Bölüm#:
SI1026-B-GMR - Üreticiler:
Energy Micro (Silicon Labs) - Açıklama:
IC RF TXRX+MCU ISM<1GHZ 85-VFLGA - Stokta var:
17471
- Bölüm#:
SI1025-A-GMR - Üreticiler:
Energy Micro (Silicon Labs) - Açıklama:
IC RF TXRX+MCU ISM<1GHZ 85-VFLGA - Stokta var:
5996
