SI1083-A-GM
Energy Micro (Silicon Labs)
Görüntüler sadece referans içindir.
Ürün detayları için Ürün Spesifikasyonlarına bakın.
Components-Store.com'ten güvenle SI1083-A-GM al, 1 Yıl Garanti
Ürün detayları için Ürün Spesifikasyonlarına bakın.
Components-Store.com'ten güvenle SI1083-A-GM al, 1 Yıl Garanti
Bir teklif isteği
| Parça Numarası | SI1083-A-GM |
|---|---|
| Üretici firma | Energy Micro (Silicon Labs) |
| Açıklama | IC RF TXRX+MCU ISM<1GHZ 36-WFQFN |
| Kurşunsuz Durumu / RoHS Durumu | Kurşunsuz / RoHS Uyumlu |
| Referans Fiyat (ABD Dolar) | 1 pcs | 25 pcs | 100 pcs | 1000 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $1.309 | $1.261 | $1.212 | $1.20 | ||
- Ürün parametresi
- İlgili ürünler
- Alakalı haberler
- Veri Sayfası
Product parameter
| Parça Numarası | SI1083-A-GM |
|---|---|
| Üretici firma | Energy Micro (Silicon Labs) |
| Açıklama | IC RF TXRX+MCU ISM<1GHZ 36-WFQFN |
| Kurşunsuz Durumu / RoHS Durumu | Kurşunsuz / RoHS Uyumlu |
| Mevcut Miktar | 31930 pcs |
| Veri Sayfası | Si106x/108x DatasheetSi106x/108x Data Short |
| Ürün Resmi | SI1083-A-GM.jpg |
| Kategori | RF / IF ve RFID |
| Gerilim - Tedarik | 1.8 V ~ 3.6 V |
| tip | TxRx + MCU |
| Dizi | - |
| Seri Arayüzler | I²C, SPI, UART |
| Duyarlılık | -126dBm |
| RF ailesi / standardı | General ISM < 1GHz |
| Protokol | - |
| Güç çıkışı | 13dBm |
| paketleme | Tray |
| Paket / Kutu | 36-WFQFN Exposed Pad |
| Diğer isimler | 336-2604 |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ~ 85°C |
| Nem Hassasiyeti Seviyesi (MSL) | 2 (1 Year) |
| Modülasyon | 4FSK, 4GFSK, FSK, GFSK, OOK |
| Hafıza boyutu | 8kB Flash, 768B RAM |
| Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu | Lead free / RoHS Compliant |
| GPIO | 15 |
| Sıklık | 142MHz ~ 1.05GHz |
| Detaylı Açıklama | IC RF TxRx + MCU General ISM |
| Veri Hızı (Maks.) | 1Mbps |
| Güncel - Verici | 18mA ~ 29mA |
| Güncel - Alım | 10.7mA ~ 13.7mA |
Components-Store.com, Elektronik Bileşenlerin Güvenilir bir Stoklama Dağıtıcısıdır. Tüm Energy Micro (Silicon Labs) serisi elektronik bileşenlerinde uzmanız. Şu anda stokta bulunan Energy Micro (Silicon Labs) SI1083-A-GM 31930 parçasına sahibiz. Components-Store.com'deki elektronik bileşenler distribütöründen bir fiyat teklifi isteyin, satış ekibimiz 24 saat içinde sizinle iletişime geçecektir.
RFQ E-postası: info@Components-Store.com
RFQ E-postası: info@Components-Store.com
İlgili ürünler
- Bölüm#:
SI1078X-T1-GE3 - Üreticiler:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Açıklama:
MOSFET N-CH 30V 1.02A SOT563F - Stokta var:
447213
- Bölüm#:
SI1084-A-GMR - Üreticiler:
Energy Micro (Silicon Labs) - Açıklama:
IC RF TXRX+MCU ISM<1GHZ 36-WFQFN - Stokta var:
29354
- Bölüm#:
SI1081-A-GMR - Üreticiler:
Energy Micro (Silicon Labs) - Açıklama:
IC RF TXRX+MCU ISM<1GHZ 36-WFQFN - Stokta var:
25828
- Bölüm#:
SI1082-A-GM - Üreticiler:
Energy Micro (Silicon Labs) - Açıklama:
IC RF TXRX+MCU ISM<1GHZ 36-WFQFN - Stokta var:
31924
- Bölüm#:
SI1080-A-GM - Üreticiler:
Energy Micro (Silicon Labs) - Açıklama:
IC RF TXRX+MCU ISM<1GHZ 36-WFQFN - Stokta var:
23402
- Bölüm#:
SI1120-A-GMR - Üreticiler:
Energy Micro (Silicon Labs) - Açıklama:
SENS IR PROXIMITY AMB LT 8-ODFN - Stokta var:
45272
- Bölüm#:
SI1082-A-GMR - Üreticiler:
Energy Micro (Silicon Labs) - Açıklama:
IC RF TXRX+MCU ISM<1GHZ 36-WFQFN - Stokta var:
24735
- Bölüm#:
SI1079X-T1-GE3 - Üreticiler:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Açıklama:
MOSFET P-CH 30V 1.44A SC89-6 - Stokta var:
395474
- Bölüm#:
SI1084-A-GM - Üreticiler:
Energy Micro (Silicon Labs) - Açıklama:
IC RF TXRX+MCU ISM<1GHZ 36-WFQFN - Stokta var:
35028
- Bölüm#:
SI1085-A-GM - Üreticiler:
Energy Micro (Silicon Labs) - Açıklama:
IC RF TXRX+MCU ISM<1GHZ 36-WFQFN - Stokta var:
37686
- Bölüm#:
SI1102EK - Üreticiler:
Energy Micro (Silicon Labs) - Açıklama:
BOARD EVAL FOR SI1102 - Stokta var:
2145
- Bölüm#:
SI1102-A-GM - Üreticiler:
Energy Micro (Silicon Labs) - Açıklama:
IC PROXIMITY SENSOR OPT 8ODFN - Stokta var:
54688
- Bölüm#:
SI1102-A-GMR - Üreticiler:
Energy Micro (Silicon Labs) - Açıklama:
SENSOR OPTICAL DETECTOR - Stokta var:
60945
- Bölüm#:
SI1120-A-GM - Üreticiler:
Energy Micro (Silicon Labs) - Açıklama:
IC PROXIMITY/AMBIENT SEN 8ODFN - Stokta var:
55591
- Bölüm#:
SI1081-A-GM - Üreticiler:
Energy Micro (Silicon Labs) - Açıklama:
IC RF TXRX+MCU ISM<1GHZ 36-WFQFN - Stokta var:
28912
- Bölüm#:
SI1085-A-GMR - Üreticiler:
Energy Micro (Silicon Labs) - Açıklama:
IC RF TXRX+MCU ISM<1GHZ 36-WFQFN - Stokta var:
29113
- Bölüm#:
SI1073X-T1-GE3 - Üreticiler:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Açıklama:
MOSFET P-CH 30V 0.98A SC89-6 - Stokta var:
5288
- Bölüm#:
SI1083-A-GMR - Üreticiler:
Energy Micro (Silicon Labs) - Açıklama:
IC RF TXRX+MCU ISM<1GHZ 36-WFQFN - Stokta var:
27424
- Bölüm#:
SI1077X-T1-GE3 - Üreticiler:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Açıklama:
MOSFET P-CH 20V SC89-6 - Stokta var:
408934
- Bölüm#:
SI1080-A-GMR - Üreticiler:
Energy Micro (Silicon Labs) - Açıklama:
IC RF TXRX+MCU ISM<1GHZ 36-WFQFN - Stokta var:
29347
