SA58646BD,118
Görüntüler sadece referans içindir.
Ürün detayları için Ürün Spesifikasyonlarına bakın.
Components-Store.com'ten güvenle SA58646BD,118 al, 1 Yıl Garanti
Ürün detayları için Ürün Spesifikasyonlarına bakın.
Components-Store.com'ten güvenle SA58646BD,118 al, 1 Yıl Garanti
Bir teklif isteği
| Parça Numarası | SA58646BD,118 |
|---|---|
| Üretici firma | NXP Semiconductors / Freescale |
| Açıklama | IC RF TXRX ISM<1GHZ 64-LQFP |
| Kurşunsuz Durumu / RoHS Durumu | Kurşunsuz / RoHS Uyumlu |
| Referans Fiyat (ABD Dolar) | Get a quote | ||||
- Ürün parametresi
- İlgili ürünler
- Alakalı haberler
Product parameter
| Parça Numarası | SA58646BD,118 |
|---|---|
| Üretici firma | NXP Semiconductors / Freescale |
| Açıklama | IC RF TXRX ISM<1GHZ 64-LQFP |
| Kurşunsuz Durumu / RoHS Durumu | Kurşunsuz / RoHS Uyumlu |
| Mevcut Miktar | 4583 pcs |
| Kategori | RF / IF ve RFID |
| Gerilim - Tedarik | 2.9 V ~ 5.5 V |
| tip | TxRx Only |
| Dizi | - |
| Seri Arayüzler | - |
| Duyarlılık | -115dBm |
| RF ailesi / standardı | General ISM < 1GHz |
| Protokol | - |
| Güç çıkışı | 3dBm |
| paketleme | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu | 64-LQFP |
| Diğer isimler | 568-4004-2 935280879118 SA58646BD-T |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ~ 85°C |
| Nem Hassasiyeti Seviyesi (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Modülasyon | - |
| Hafıza boyutu | - |
| Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu | Lead free / RoHS Compliant |
| Sıklık | 900MHz |
| Detaylı Açıklama | IC RF TxRx Only General ISM |
| Veri Hızı (Maks.) | - |
| Güncel - Verici | - |
| Güncel - Alım | 58mA |
Components-Store.com, Elektronik Bileşenlerin Güvenilir bir Stoklama Dağıtıcısıdır. Tüm NXP Semiconductors / Freescale serisi elektronik bileşenlerinde uzmanız. Şu anda stokta bulunan NXP Semiconductors / Freescale SA58646BD,118 4583 parçasına sahibiz. Components-Store.com'deki elektronik bileşenler distribütöründen bir fiyat teklifi isteyin, satış ekibimiz 24 saat içinde sizinle iletişime geçecektir.
RFQ E-postası: info@Components-Store.com
RFQ E-postası: info@Components-Store.com
İlgili ürünler
- Bölüm#:
SA58671UK,027 - Üreticiler:
NXP Semiconductors / Freescale - Açıklama:
IC AMP AUDIO 1.3W STER D 16WLCSP - Stokta var:
4715
- Bölüm#:
SA58641DK,112 - Üreticiler:
NXP Semiconductors / Freescale - Açıklama:
IC MIXER 500MHZ UP CONVRT 20SSOP - Stokta var:
6025
- Bölüm#:
SA58670ABS,115 - Üreticiler:
NXP Semiconductors / Freescale - Açıklama:
IC AMP AUDIO 2.1W STER D 20HVQFN - Stokta var:
5231
- Bölüm#:
SA58635UK,027 - Üreticiler:
NXP Semiconductors / Freescale - Açıklama:
IC HEADPHONE DVR CLASS G 16WLCSP - Stokta var:
4065
- Bölüm#:
SA58A - Üreticiler:
Hamlin / Littelfuse - Açıklama:
TVS DIODE 58V 93.6V DO204AC - Stokta var:
402418
- Bölüm#:
SA58631TK,157 - Üreticiler:
NXP Semiconductors / Freescale - Açıklama:
IC AMP AUDIO 3W MONO AB 8HVSON - Stokta var:
4498
- Bölüm#:
SA58A B0G - Üreticiler:
TSC (Taiwan Semiconductor) - Açıklama:
TVS DIODE 58V 93.6V DO204AC - Stokta var:
493388
- Bölüm#:
SA58672UK,027 - Üreticiler:
NXP Semiconductors / Freescale - Açıklama:
IC AMP AUDIO 3W MONO D 9WLCSP - Stokta var:
124904
- Bölüm#:
SA58631TK,118 - Üreticiler:
NXP Semiconductors / Freescale - Açıklama:
IC AMP AUDIO 3W MONO AB 8HVSON - Stokta var:
80413
- Bölüm#:
SA58A - Üreticiler:
AMI Semiconductor / ON Semiconductor - Açıklama:
TVS DIODE 58V 93.6V DO15 - Stokta var:
5724
- Bölüm#:
SA58632BS,118 - Üreticiler:
NXP Semiconductors / Freescale - Açıklama:
IC AMP AUDIO 2.2W STER 20HVQFN - Stokta var:
4387
- Bölüm#:
SA58640DK,118 - Üreticiler:
NXP Semiconductors / Freescale - Açıklama:
IC MIXER 100MHZ UP CONVRT 20SSOP - Stokta var:
5172
- Bölüm#:
SA58640DK,112 - Üreticiler:
NXP Semiconductors / Freescale - Açıklama:
IC MIXER 100MHZ UP CONVRT 20SSOP - Stokta var:
5790
- Bölüm#:
SA58670BS,115 - Üreticiler:
NXP Semiconductors / Freescale - Açıklama:
IC AMP AUDIO 2.1W STER D 20HVQFN - Stokta var:
4944
- Bölüm#:
SA58672TK,138 - Üreticiler:
NXP Semiconductors / Freescale - Açıklama:
IC AMP AUDIO 3W MONO D 10HVSON - Stokta var:
3964
- Bölüm#:
SA58641DK,118 - Üreticiler:
NXP Semiconductors / Freescale - Açıklama:
IC MIXER 500MHZ UP CONVRT 20SSOP - Stokta var:
5938
- Bölüm#:
SA58A A0G - Üreticiler:
TSC (Taiwan Semiconductor) - Açıklama:
TVS DIODE 58V 93.6V DO204AC - Stokta var:
523443
- Bölüm#:
SA58A R0G - Üreticiler:
TSC (Taiwan Semiconductor) - Açıklama:
TVS DIODE 58V 93.6V DO204AC - Stokta var:
506934
- Bölüm#:
SA58637BS,118 - Üreticiler:
NXP Semiconductors / Freescale - Açıklama:
IC AMP AUDIO 2.2W STEREO 20HVQFN - Stokta var:
100450
- Bölüm#:
SA58643DP,118 - Üreticiler:
NXP Semiconductors / Freescale - Açıklama:
IC RF SWITCH SPDT 8-TSSOP - Stokta var:
4811

