S-1137C18-U5T1G
SII Semiconductor Corporation
Görüntüler sadece referans içindir.
Ürün detayları için Ürün Spesifikasyonlarına bakın.
Components-Store.com'ten güvenle S-1137C18-U5T1G al, 1 Yıl Garanti
Ürün detayları için Ürün Spesifikasyonlarına bakın.
Components-Store.com'ten güvenle S-1137C18-U5T1G al, 1 Yıl Garanti
Bir teklif isteği
| Parça Numarası | S-1137C18-U5T1G |
|---|---|
| Üretici firma | SII Semiconductor Corporation |
| Açıklama | IC REG LINEAR 1.8V 300MA SOT89-5 |
| Kurşunsuz Durumu / RoHS Durumu | Kurşunsuz / RoHS Uyumlu |
| Referans Fiyat (ABD Dolar) | 1000 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $0.137 | |||||
- Ürün parametresi
- İlgili ürünler
- Alakalı haberler
- Veri Sayfası
Product parameter
| Parça Numarası | S-1137C18-U5T1G |
|---|---|
| Üretici firma | SII Semiconductor Corporation |
| Açıklama | IC REG LINEAR 1.8V 300MA SOT89-5 |
| Kurşunsuz Durumu / RoHS Durumu | Kurşunsuz / RoHS Uyumlu |
| Mevcut Miktar | 174328 pcs |
| Veri Sayfası | S-1137 Series |
| Ürün Resmi | S-1137C18-U5T1G.jpg |
| Kategori | Tümleşik Devreler (IC'ler) |
| Voltaj Düşüşü (Maks.) | 0.42V @ 300mA |
| Gerilim - Çıkış (Min / Sabit) | 1.8V |
| Gerilim - Çıkış (Max) | - |
| Gerilim - Giriş (Max) | 5.5V |
| Tedarikçi Cihaz Paketi | SOT-89-5 |
| Dizi | S-1137 |
| Koruma özellikleri | Over Current |
| paketleme | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu | SOT-89-5/6 |
| PSRR | 70dB (1kHz) |
| çıkış Tipi | Fixed |
| Output Yapılandırması | Positive |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Düzenleyiciler sayısı | 1 |
| bağlantı Tipi | Surface Mount |
| Nem Hassasiyeti Seviyesi (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu | Lead free / RoHS Compliant |
| Detaylı Açıklama | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 300mA SOT-89-5 |
| Güncel - Kaynağı (Max) | 65µA |
| Akım - Quiescent (Iq) | 1µA |
| Akım - Çıkış | 300mA |
| Kontrol Özellikleri | Enable, Soft Start |
Components-Store.com, Elektronik Bileşenlerin Güvenilir bir Stoklama Dağıtıcısıdır. Tüm SII Semiconductor Corporation serisi elektronik bileşenlerinde uzmanız. Şu anda stokta bulunan SII Semiconductor Corporation S-1137C18-U5T1G 174328 parçasına sahibiz. Components-Store.com'deki elektronik bileşenler distribütöründen bir fiyat teklifi isteyin, satış ekibimiz 24 saat içinde sizinle iletişime geçecektir.
RFQ E-postası: info@Components-Store.com
RFQ E-postası: info@Components-Store.com
İlgili ürünler
- Bölüm#:
S-1137C19-M5T1U - Üreticiler:
SII Semiconductor Corporation - Açıklama:
IC REG LINEAR 1.9V 300MA SOT23-5 - Stokta var:
177451
- Bölüm#:
S-1137C20-I6T2U - Üreticiler:
SII Semiconductor Corporation - Açıklama:
IC REG LINEAR 2V 300MA SNT6A - Stokta var:
183219
- Bölüm#:
S-1137C19-U5T1G - Üreticiler:
SII Semiconductor Corporation - Açıklama:
IC REG LINEAR 1.9V 300MA SOT89-5 - Stokta var:
156291
- Bölüm#:
S-1137C18-I6T2U - Üreticiler:
SII Semiconductor Corporation - Açıklama:
IC REG LINEAR 1.8V 300MA SNT6A - Stokta var:
160858
- Bölüm#:
S-1137C19-U5T1U - Üreticiler:
SII Semiconductor Corporation - Açıklama:
IC REG LINEAR 1.9V 300MA SOT89-5 - Stokta var:
155720
- Bölüm#:
S-1137C16-M5T1U - Üreticiler:
SII Semiconductor Corporation - Açıklama:
IC REG LINEAR 1.6V 300MA SOT23-5 - Stokta var:
150533
- Bölüm#:
S-1137C1J-U5T1U - Üreticiler:
SII Semiconductor Corporation - Açıklama:
IC REG LIN 1.85V 300MA SOT89-5 - Stokta var:
141909
- Bölüm#:
S-1137C16-U5T1G - Üreticiler:
SII Semiconductor Corporation - Açıklama:
IC REG LINEAR 1.6V 300MA SOT89-5 - Stokta var:
143223
- Bölüm#:
S-1137C17-I6T2U - Üreticiler:
SII Semiconductor Corporation - Açıklama:
IC REG LINEAR 1.7V 300MA SNT6A - Stokta var:
179554
- Bölüm#:
S-1137C17-M5T1U - Üreticiler:
SII Semiconductor Corporation - Açıklama:
IC REG LINEAR 1.7V 300MA SOT23-5 - Stokta var:
152908
- Bölüm#:
S-1137C1J-M5T1U - Üreticiler:
SII Semiconductor Corporation - Açıklama:
IC REG LIN 1.85V 300MA SOT23-5 - Stokta var:
161943
- Bölüm#:
S-1137C17-U5T1G - Üreticiler:
SII Semiconductor Corporation - Açıklama:
IC REG LINEAR 1.7V 300MA SOT89-5 - Stokta var:
157984
- Bölüm#:
S-1137C1J-I6T2U - Üreticiler:
SII Semiconductor Corporation - Açıklama:
IC REG LINEAR 1.85V 300MA SNT6A - Stokta var:
184060
- Bölüm#:
S-1137C16-U5T1U - Üreticiler:
SII Semiconductor Corporation - Açıklama:
IC REG LINEAR 1.6V 300MA SOT89-5 - Stokta var:
177879
- Bölüm#:
S-1137C17-U5T1U - Üreticiler:
SII Semiconductor Corporation - Açıklama:
IC REG LINEAR 1.7V 300MA SOT89-5 - Stokta var:
137297
- Bölüm#:
S-1137C16-I6T2U - Üreticiler:
SII Semiconductor Corporation - Açıklama:
IC REG LINEAR 1.6V 300MA SNT6A - Stokta var:
156758
- Bölüm#:
S-1137C18-M5T1U - Üreticiler:
SII Semiconductor Corporation - Açıklama:
IC REG LINEAR 1.8V 300MA SOT23-5 - Stokta var:
188385
- Bölüm#:
S-1137C1J-U5T1G - Üreticiler:
SII Semiconductor Corporation - Açıklama:
IC REG LIN 1.85V 300MA SOT89-5 - Stokta var:
162049
- Bölüm#:
S-1137C19-I6T2U - Üreticiler:
SII Semiconductor Corporation - Açıklama:
IC REG LINEAR 1.9V 300MA SNT6A - Stokta var:
188424
- Bölüm#:
S-1137C18-U5T1U - Üreticiler:
SII Semiconductor Corporation - Açıklama:
IC REG LINEAR 1.8V 300MA SOT89-5 - Stokta var:
167922
