S-1167B43-M5T1G
SII Semiconductor Corporation
Görüntüler sadece referans içindir.
Ürün detayları için Ürün Spesifikasyonlarına bakın.
Components-Store.com'ten güvenle S-1167B43-M5T1G al, 1 Yıl Garanti
Ürün detayları için Ürün Spesifikasyonlarına bakın.
Components-Store.com'ten güvenle S-1167B43-M5T1G al, 1 Yıl Garanti
Bir teklif isteği
| Parça Numarası | S-1167B43-M5T1G |
|---|---|
| Üretici firma | SII Semiconductor Corporation |
| Açıklama | IC REG LINEAR 4.3V 150MA SOT23-5 |
| Kurşunsuz Durumu / RoHS Durumu | Kurşunsuz / RoHS Uyumlu |
| Referans Fiyat (ABD Dolar) | 3000 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $0.104 | |||||
- Ürün parametresi
- İlgili ürünler
- Alakalı haberler
- Veri Sayfası
Product parameter
| Parça Numarası | S-1167B43-M5T1G |
|---|---|
| Üretici firma | SII Semiconductor Corporation |
| Açıklama | IC REG LINEAR 4.3V 150MA SOT23-5 |
| Kurşunsuz Durumu / RoHS Durumu | Kurşunsuz / RoHS Uyumlu |
| Mevcut Miktar | 194669 pcs |
| Veri Sayfası | S-1167 Series |
| Ürün Resmi | S-1167B43-M5T1G.jpg |
| Kategori | Tümleşik Devreler (IC'ler) |
| Voltaj Düşüşü (Maks.) | 0.21V @ 100mA |
| Gerilim - Çıkış (Min / Sabit) | 4.3V |
| Gerilim - Çıkış (Max) | - |
| Gerilim - Giriş (Max) | 6.5V |
| Tedarikçi Cihaz Paketi | SOT-23-5 |
| Dizi | S-1167 |
| Koruma özellikleri | Over Current |
| paketleme | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu | SC-74A, SOT-753 |
| PSRR | 65dB (1kHz) |
| çıkış Tipi | Fixed |
| Output Yapılandırması | Positive |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Düzenleyiciler sayısı | 1 |
| bağlantı Tipi | Surface Mount |
| Nem Hassasiyeti Seviyesi (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu | Lead free / RoHS Compliant |
| Detaylı Açıklama | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 4.3V 150mA SOT-23-5 |
| Güncel - Kaynağı (Max) | 16µA |
| Akım - Quiescent (Iq) | 900nA |
| Akım - Çıkış | 150mA |
| Kontrol Özellikleri | Enable |
Components-Store.com, Elektronik Bileşenlerin Güvenilir bir Stoklama Dağıtıcısıdır. Tüm SII Semiconductor Corporation serisi elektronik bileşenlerinde uzmanız. Şu anda stokta bulunan SII Semiconductor Corporation S-1167B43-M5T1G 194669 parçasına sahibiz. Components-Store.com'deki elektronik bileşenler distribütöründen bir fiyat teklifi isteyin, satış ekibimiz 24 saat içinde sizinle iletişime geçecektir.
RFQ E-postası: info@Components-Store.com
RFQ E-postası: info@Components-Store.com
İlgili ürünler
- Bölüm#:
S-1167B45-M5T1U - Üreticiler:
SII Semiconductor Corporation - Açıklama:
IC REG LINEAR 4.5V 150MA SOT23-5 - Stokta var:
218511
- Bölüm#:
S-1167B43-M5T1U - Üreticiler:
SII Semiconductor Corporation - Açıklama:
IC REG LINEAR 4.3V 150MA SOT23-5 - Stokta var:
196035
- Bölüm#:
S-1167B46-I6T2G - Üreticiler:
SII Semiconductor Corporation - Açıklama:
IC REG LINEAR 4.6V 150MA SNT6A - Stokta var:
5213
- Bölüm#:
S-1167B44-M5T1U - Üreticiler:
SII Semiconductor Corporation - Açıklama:
IC REG LINEAR 4.4V 150MA SOT23-5 - Stokta var:
221299
- Bölüm#:
S-1167B41-I6T2G - Üreticiler:
SII Semiconductor Corporation - Açıklama:
IC REG LINEAR 4.1V 150MA SNT6A - Stokta var:
5780
- Bölüm#:
S-1167B44-M5T1G - Üreticiler:
SII Semiconductor Corporation - Açıklama:
IC REG LINEAR 4.4V 150MA SOT23-5 - Stokta var:
193897
- Bölüm#:
S-1167B43-I6T2U - Üreticiler:
SII Semiconductor Corporation - Açıklama:
IC REG LINEAR 4.3V 150MA SNT6A - Stokta var:
248760
- Bölüm#:
S-1167B41-M5T1G - Üreticiler:
SII Semiconductor Corporation - Açıklama:
IC REG LINEAR 4.1V 150MA SOT23-5 - Stokta var:
205902
- Bölüm#:
S-1167B41-I6T2U - Üreticiler:
SII Semiconductor Corporation - Açıklama:
IC REG LINEAR 4.1V 150MA SNT6A - Stokta var:
216470
- Bölüm#:
S-1167B42-I6T2G - Üreticiler:
SII Semiconductor Corporation - Açıklama:
IC REG LINEAR 4.2V 150MA SNT6A - Stokta var:
5279
- Bölüm#:
S-1167B45-I6T2G - Üreticiler:
SII Semiconductor Corporation - Açıklama:
IC REG LINEAR 4.5V 150MA SNT6A - Stokta var:
5358
- Bölüm#:
S-1167B42-M5T1G - Üreticiler:
SII Semiconductor Corporation - Açıklama:
IC REG LINEAR 4.2V 150MA SOT23-5 - Stokta var:
193419
- Bölüm#:
S-1167B42-M5T1U - Üreticiler:
SII Semiconductor Corporation - Açıklama:
IC REG LINEAR 4.2V 150MA SOT23-5 - Stokta var:
211209
- Bölüm#:
S-1167B43-I6T2G - Üreticiler:
SII Semiconductor Corporation - Açıklama:
IC REG LINEAR 4.3V 150MA SNT6A - Stokta var:
5486
- Bölüm#:
S-1167B44-I6T2G - Üreticiler:
SII Semiconductor Corporation - Açıklama:
IC REG LINEAR 4.4V 150MA SNT6A - Stokta var:
4584
- Bölüm#:
S-1167B45-I6T2U - Üreticiler:
SII Semiconductor Corporation - Açıklama:
IC REG LINEAR 4.5V 150MA SNT6A - Stokta var:
243665
- Bölüm#:
S-1167B42-I6T2U - Üreticiler:
SII Semiconductor Corporation - Açıklama:
IC REG LINEAR 4.2V 150MA SNT6A - Stokta var:
216399
- Bölüm#:
S-1167B44-I6T2U - Üreticiler:
SII Semiconductor Corporation - Açıklama:
IC REG LINEAR 4.4V 150MA SNT6A - Stokta var:
239558
- Bölüm#:
S-1167B41-M5T1U - Üreticiler:
SII Semiconductor Corporation - Açıklama:
IC REG LINEAR 4.1V 150MA SOT23-5 - Stokta var:
185797
- Bölüm#:
S-1167B45-M5T1G - Üreticiler:
SII Semiconductor Corporation - Açıklama:
IC REG LINEAR 4.5V 150MA SOT23-5 - Stokta var:
178144
