S-1312D29-A4T2U3
SII Semiconductor Corporation
Görüntüler sadece referans içindir.
Ürün detayları için Ürün Spesifikasyonlarına bakın.
Components-Store.com'ten güvenle S-1312D29-A4T2U3 al, 1 Yıl Garanti
Ürün detayları için Ürün Spesifikasyonlarına bakın.
Components-Store.com'ten güvenle S-1312D29-A4T2U3 al, 1 Yıl Garanti
Bir teklif isteği
| Parça Numarası | S-1312D29-A4T2U3 |
|---|---|
| Üretici firma | SII Semiconductor Corporation |
| Açıklama | IC REG LINEAR 2.9V 150MA HSNT4-B |
| Kurşunsuz Durumu / RoHS Durumu | Kurşunsuz / RoHS Uyumlu |
| Referans Fiyat (ABD Dolar) | 10000 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $0.095 | |||||
- Ürün parametresi
- İlgili ürünler
- Alakalı haberler
- Veri Sayfası
Product parameter
| Parça Numarası | S-1312D29-A4T2U3 |
|---|---|
| Üretici firma | SII Semiconductor Corporation |
| Açıklama | IC REG LINEAR 2.9V 150MA HSNT4-B |
| Kurşunsuz Durumu / RoHS Durumu | Kurşunsuz / RoHS Uyumlu |
| Mevcut Miktar | 207570 pcs |
| Veri Sayfası | S-1312 Series |
| Ürün Resmi | S-1312D29-A4T2U3.jpg |
| Kategori | Tümleşik Devreler (IC'ler) |
| Voltaj Düşüşü (Maks.) | 0.32V @ 100mA |
| Gerilim - Çıkış (Min / Sabit) | 2.9V |
| Gerilim - Çıkış (Max) | - |
| Gerilim - Giriş (Max) | 5.5V |
| Tedarikçi Cihaz Paketi | HSNT-4-B |
| Dizi | S-1312 |
| Koruma özellikleri | Overcurrent, Thermal Shutdown |
| paketleme | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu | 4-SMD, Flat Lead Exposed Pad |
| PSRR | 65dB (1kHz) |
| çıkış Tipi | Fixed |
| Output Yapılandırması | Positive |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Düzenleyiciler sayısı | 1 |
| bağlantı Tipi | Surface Mount |
| Nem Hassasiyeti Seviyesi (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu | Lead free / RoHS Compliant |
| Detaylı Açıklama | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.9V 150mA HSNT-4-B |
| Güncel - Kaynağı (Max) | 30µA |
| Akım - Quiescent (Iq) | 1µA |
| Akım - Çıkış | 150mA |
| Kontrol Özellikleri | Enable |
Components-Store.com, Elektronik Bileşenlerin Güvenilir bir Stoklama Dağıtıcısıdır. Tüm SII Semiconductor Corporation serisi elektronik bileşenlerinde uzmanız. Şu anda stokta bulunan SII Semiconductor Corporation S-1312D29-A4T2U3 207570 parçasına sahibiz. Components-Store.com'deki elektronik bileşenler distribütöründen bir fiyat teklifi isteyin, satış ekibimiz 24 saat içinde sizinle iletişime geçecektir.
RFQ E-postası: info@Components-Store.com
RFQ E-postası: info@Components-Store.com
İlgili ürünler
- Bölüm#:
S-1312D26-A4T1U3 - Üreticiler:
SII Semiconductor Corporation - Açıklama:
IC REG LINEAR 2.6V 150MA HSNT4-A - Stokta var:
237057
- Bölüm#:
S-1312D30-A4T2U3 - Üreticiler:
SII Semiconductor Corporation - Açıklama:
IC REG LINEAR 3V 150MA HSNT4-B - Stokta var:
224073
- Bölüm#:
S-1312D31-M5T1U3 - Üreticiler:
SII Semiconductor Corporation - Açıklama:
IC REG LINEAR 3.1V 150MA SOT23-5 - Stokta var:
223077
- Bölüm#:
S-1312D27-A4T1U3 - Üreticiler:
SII Semiconductor Corporation - Açıklama:
IC REG LINEAR 2.7V 150MA HSNT4-A - Stokta var:
198044
- Bölüm#:
S-1312D27-A4T2U3 - Üreticiler:
SII Semiconductor Corporation - Açıklama:
IC REG LINEAR 2.7V 150MA HSNT4-B - Stokta var:
239676
- Bölüm#:
S-1312D2J-A4T1U3 - Üreticiler:
SII Semiconductor Corporation - Açıklama:
IC REG LIN 2.85V 150MA HSNT4-A - Stokta var:
209612
- Bölüm#:
S-1312D28-A4T1U3 - Üreticiler:
SII Semiconductor Corporation - Açıklama:
IC REG LINEAR 2.8V 150MA HSNT4-A - Stokta var:
219157
- Bölüm#:
S-1312D29-A4T1U3 - Üreticiler:
SII Semiconductor Corporation - Açıklama:
IC REG LINEAR 2.9V 150MA HSNT4-A - Stokta var:
230015
- Bölüm#:
S-1312D26-A4T2U3 - Üreticiler:
SII Semiconductor Corporation - Açıklama:
IC REG LINEAR 2.6V 150MA HSNT4-B - Stokta var:
223420
- Bölüm#:
S-1312D31-A4T1U3 - Üreticiler:
SII Semiconductor Corporation - Açıklama:
IC REG LINEAR 3.1V 150MA HSNT4-A - Stokta var:
245954
- Bölüm#:
S-1312D28-A4T2U3 - Üreticiler:
SII Semiconductor Corporation - Açıklama:
IC REG LINEAR 2.8V 150MA HSNT4-B - Stokta var:
249798
- Bölüm#:
S-1312D30-A4T1U3 - Üreticiler:
SII Semiconductor Corporation - Açıklama:
IC REG LINEAR 3V 150MA HSNT4-A - Stokta var:
266960
- Bölüm#:
S-1312D31-A4T2U3 - Üreticiler:
SII Semiconductor Corporation - Açıklama:
IC REG LINEAR 3.1V 150MA HSNT4-B - Stokta var:
217346
- Bölüm#:
S-1312D2J-A4T2U3 - Üreticiler:
SII Semiconductor Corporation - Açıklama:
IC REG LIN 2.85V 150MA HSNT4-B - Stokta var:
224668
- Bölüm#:
S-1312D28-M5T1U3 - Üreticiler:
SII Semiconductor Corporation - Açıklama:
IC REG LINEAR 2.8V 150MA SOT23-5 - Stokta var:
188085
- Bölüm#:
S-1312D27-M5T1U3 - Üreticiler:
SII Semiconductor Corporation - Açıklama:
IC REG LINEAR 2.7V 150MA SOT23-5 - Stokta var:
182497
- Bölüm#:
S-1312D29-M5T1U3 - Üreticiler:
SII Semiconductor Corporation - Açıklama:
IC REG LINEAR 2.9V 150MA SOT23-5 - Stokta var:
220500
- Bölüm#:
S-1312D2J-M5T1U3 - Üreticiler:
SII Semiconductor Corporation - Açıklama:
IC REG LIN 2.85V 150MA SOT23-5 - Stokta var:
204590
- Bölüm#:
S-1312D26-M5T1U3 - Üreticiler:
SII Semiconductor Corporation - Açıklama:
IC REG LINEAR 2.6V 150MA SOT23-5 - Stokta var:
220819
- Bölüm#:
S-1312D30-M5T1U3 - Üreticiler:
SII Semiconductor Corporation - Açıklama:
IC REG LINEAR 3V 150MA SOT23-5 - Stokta var:
163211
