S-1315A41-A6T2U3
SII Semiconductor Corporation
Görüntüler sadece referans içindir.
Ürün detayları için Ürün Spesifikasyonlarına bakın.
Components-Store.com'ten güvenle S-1315A41-A6T2U3 al, 1 Yıl Garanti
Ürün detayları için Ürün Spesifikasyonlarına bakın.
Components-Store.com'ten güvenle S-1315A41-A6T2U3 al, 1 Yıl Garanti
Bir teklif isteği
| Parça Numarası | S-1315A41-A6T2U3 |
|---|---|
| Üretici firma | SII Semiconductor Corporation |
| Açıklama | IC REG LINEAR 4.1V 200MA HSNT6-B |
| Kurşunsuz Durumu / RoHS Durumu | Kurşunsuz / RoHS Uyumlu |
| Referans Fiyat (ABD Dolar) | 5000 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $0.112 | |||||
- Ürün parametresi
- İlgili ürünler
- Alakalı haberler
- Veri Sayfası
Product parameter
| Parça Numarası | S-1315A41-A6T2U3 |
|---|---|
| Üretici firma | SII Semiconductor Corporation |
| Açıklama | IC REG LINEAR 4.1V 200MA HSNT6-B |
| Kurşunsuz Durumu / RoHS Durumu | Kurşunsuz / RoHS Uyumlu |
| Mevcut Miktar | 198299 pcs |
| Veri Sayfası | S-1315 Series |
| Ürün Resmi | S-1315A41-A6T2U3.jpg |
| Kategori | Tümleşik Devreler (IC'ler) |
| Voltaj Düşüşü (Maks.) | 0.28V @ 200mA |
| Gerilim - Çıkış (Min / Sabit) | 4.1V |
| Gerilim - Çıkış (Max) | - |
| Gerilim - Giriş (Max) | 5.5V |
| Tedarikçi Cihaz Paketi | HSNT-6-B |
| Dizi | S-1315 |
| Koruma özellikleri | Over Current |
| paketleme | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu | 6-SMD, Flat Lead Exposed Pad |
| PSRR | 55dB (1kHz) |
| çıkış Tipi | Fixed |
| Output Yapılandırması | Positive |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Düzenleyiciler sayısı | 1 |
| bağlantı Tipi | Surface Mount |
| Nem Hassasiyeti Seviyesi (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu | Lead free / RoHS Compliant |
| Detaylı Açıklama | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 4.1V 200mA HSNT-6-B |
| Güncel - Kaynağı (Max) | 13µA |
| Akım - Quiescent (Iq) | 1µA |
| Akım - Çıkış | 200mA |
| Kontrol Özellikleri | Enable |
Components-Store.com, Elektronik Bileşenlerin Güvenilir bir Stoklama Dağıtıcısıdır. Tüm SII Semiconductor Corporation serisi elektronik bileşenlerinde uzmanız. Şu anda stokta bulunan SII Semiconductor Corporation S-1315A41-A6T2U3 198299 parçasına sahibiz. Components-Store.com'deki elektronik bileşenler distribütöründen bir fiyat teklifi isteyin, satış ekibimiz 24 saat içinde sizinle iletişime geçecektir.
RFQ E-postası: info@Components-Store.com
RFQ E-postası: info@Components-Store.com
İlgili ürünler
- Bölüm#:
S-1315A37-M5T1U3 - Üreticiler:
SII Semiconductor Corporation - Açıklama:
IC REG LINEAR 3.7V 200MA SOT23-5 - Stokta var:
165917
- Bölüm#:
S-1315B12-M5T1U3 - Üreticiler:
SII Semiconductor Corporation - Açıklama:
IC REG LINEAR 1.2V 200MA SOT23-5 - Stokta var:
151782
- Bölüm#:
S-1315A39-A6T2U3 - Üreticiler:
SII Semiconductor Corporation - Açıklama:
IC REG LINEAR 3.9V 200MA HSNT6-B - Stokta var:
208683
- Bölüm#:
S-1315B12-A6T2U3 - Üreticiler:
SII Semiconductor Corporation - Açıklama:
IC REG LINEAR 1.2V 200MA HSNT6-B - Stokta var:
171774
- Bölüm#:
S-1315A36-A6T2U3 - Üreticiler:
SII Semiconductor Corporation - Açıklama:
IC REG LINEAR 3.6V 200MA HSNT6-B - Stokta var:
178046
- Bölüm#:
S-1315A38-A6T2U3 - Üreticiler:
SII Semiconductor Corporation - Açıklama:
IC REG LINEAR 3.8V 200MA HSNT6-B - Stokta var:
189501
- Bölüm#:
S-1315A40-A6T2U3 - Üreticiler:
SII Semiconductor Corporation - Açıklama:
IC REG LINEAR 4V 200MA HSNT6-B - Stokta var:
165746
- Bölüm#:
S-1315B10-A6T2U3 - Üreticiler:
SII Semiconductor Corporation - Açıklama:
IC REG LINEAR 1V 200MA HSNT6-B - Stokta var:
163869
- Bölüm#:
S-1315A38-M5T1U3 - Üreticiler:
SII Semiconductor Corporation - Açıklama:
IC REG LINEAR 3.8V 200MA SOT23-5 - Stokta var:
192187
- Bölüm#:
S-1315B11-M5T1U3 - Üreticiler:
SII Semiconductor Corporation - Açıklama:
IC REG LINEAR 1.1V 200MA SOT23-5 - Stokta var:
182793
- Bölüm#:
S-1315B10-M5T1U3 - Üreticiler:
SII Semiconductor Corporation - Açıklama:
IC REG LINEAR 1V 200MA SOT23-5 - Stokta var:
172158
- Bölüm#:
S-1315B11-A6T2U3 - Üreticiler:
SII Semiconductor Corporation - Açıklama:
IC REG LINEAR 1.1V 200MA HSNT6-B - Stokta var:
207341
- Bölüm#:
S-1315A39-M5T1U3 - Üreticiler:
SII Semiconductor Corporation - Açıklama:
IC REG LINEAR 3.9V 200MA SOT23-5 - Stokta var:
175007
- Bölüm#:
S-1315B13-A6T2U3 - Üreticiler:
SII Semiconductor Corporation - Açıklama:
IC REG LINEAR 1.3V 200MA HSNT6-B - Stokta var:
182549
- Bölüm#:
S-1315A37-A6T2U3 - Üreticiler:
SII Semiconductor Corporation - Açıklama:
IC REG LINEAR 3.7V 200MA HSNT6-B - Stokta var:
207543
- Bölüm#:
S-1315A36-M5T1U3 - Üreticiler:
SII Semiconductor Corporation - Açıklama:
IC REG LINEAR 3.6V 200MA SOT23-5 - Stokta var:
193366
- Bölüm#:
S-1315A42-A6T2U3 - Üreticiler:
SII Semiconductor Corporation - Açıklama:
IC REG LINEAR 4.2V 200MA HSNT6-B - Stokta var:
162703
- Bölüm#:
S-1315A41-M5T1U3 - Üreticiler:
SII Semiconductor Corporation - Açıklama:
IC REG LINEAR 4.1V 200MA SOT23-5 - Stokta var:
159967
- Bölüm#:
S-1315A40-M5T1U3 - Üreticiler:
SII Semiconductor Corporation - Açıklama:
IC REG LINEAR 4V 200MA SOT23-5 - Stokta var:
166519
- Bölüm#:
S-1315A42-M5T1U3 - Üreticiler:
SII Semiconductor Corporation - Açıklama:
IC REG LINEAR 4.2V 200MA SOT23-5 - Stokta var:
164800
