S-L2980A46PN-TF-G
SII Semiconductor Corporation
Görüntüler sadece referans içindir.
Ürün detayları için Ürün Spesifikasyonlarına bakın.
Components-Store.com'ten güvenle S-L2980A46PN-TF-G al, 1 Yıl Garanti
Ürün detayları için Ürün Spesifikasyonlarına bakın.
Components-Store.com'ten güvenle S-L2980A46PN-TF-G al, 1 Yıl Garanti
Bir teklif isteği
| Parça Numarası | S-L2980A46PN-TF-G |
|---|---|
| Üretici firma | SII Semiconductor Corporation |
| Açıklama | IC REG LINEAR 4.6V 150MA 5SON |
| Kurşunsuz Durumu / RoHS Durumu | Kurşunsuz / RoHS Uyumlu |
| Referans Fiyat (ABD Dolar) | Get a quote | ||||
- Ürün parametresi
- İlgili ürünler
- Alakalı haberler
- Veri Sayfası
Product parameter
| Parça Numarası | S-L2980A46PN-TF-G |
|---|---|
| Üretici firma | SII Semiconductor Corporation |
| Açıklama | IC REG LINEAR 4.6V 150MA 5SON |
| Kurşunsuz Durumu / RoHS Durumu | Kurşunsuz / RoHS Uyumlu |
| Mevcut Miktar | 5339 pcs |
| Veri Sayfası | S-L2980 Series |
| Ürün Resmi | S-L2980A46PN-TF-G.jpg |
| Kategori | Tümleşik Devreler (IC'ler) |
| Voltaj Düşüşü (Maks.) | 0.14V @ 50mA |
| Gerilim - Çıkış (Min / Sabit) | 4.6V |
| Gerilim - Çıkış (Max) | - |
| Gerilim - Giriş (Max) | 10V |
| Tedarikçi Cihaz Paketi | 5-SON (2x1.7) |
| Dizi | S-L2980 |
| Koruma özellikleri | - |
| paketleme | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu | 5-SMD, Flat Leads |
| PSRR | 65dB (1kHz) |
| çıkış Tipi | Fixed |
| Output Yapılandırması | Positive |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Düzenleyiciler sayısı | 1 |
| bağlantı Tipi | Surface Mount |
| Nem Hassasiyeti Seviyesi (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu | Lead free / RoHS Compliant |
| Detaylı Açıklama | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 4.6V 150mA 5-SON (2x1.7) |
| Güncel - Kaynağı (Max) | 140µA |
| Akım - Quiescent (Iq) | 1µA |
| Akım - Çıkış | 150mA |
| Kontrol Özellikleri | Enable |
Components-Store.com, Elektronik Bileşenlerin Güvenilir bir Stoklama Dağıtıcısıdır. Tüm SII Semiconductor Corporation serisi elektronik bileşenlerinde uzmanız. Şu anda stokta bulunan SII Semiconductor Corporation S-L2980A46PN-TF-G 5339 parçasına sahibiz. Components-Store.com'deki elektronik bileşenler distribütöründen bir fiyat teklifi isteyin, satış ekibimiz 24 saat içinde sizinle iletişime geçecektir.
RFQ E-postası: info@Components-Store.com
RFQ E-postası: info@Components-Store.com
İlgili ürünler
- Bölüm#:
S-L2980A48PN-TF-G - Üreticiler:
SII Semiconductor Corporation - Açıklama:
IC REG LINEAR 4.8V 150MA 5SON - Stokta var:
4773
- Bölüm#:
S-L2980A46MC-TF-U - Üreticiler:
SII Semiconductor Corporation - Açıklama:
IC REG LINEAR 4.6V 150MA SOT23-5 - Stokta var:
170843
- Bölüm#:
S-L2980A49MC-TF-G - Üreticiler:
SII Semiconductor Corporation - Açıklama:
IC REG LINEAR 4.9V 150MA SOT23-5 - Stokta var:
186718
- Bölüm#:
S-L2980A44MC-TF-G - Üreticiler:
SII Semiconductor Corporation - Açıklama:
IC REG LINEAR 4.4V 150MA SOT23-5 - Stokta var:
187654
- Bölüm#:
S-L2980A47MC-TF-G - Üreticiler:
SII Semiconductor Corporation - Açıklama:
IC REG LINEAR 4.7V 150MA SOT23-5 - Stokta var:
166298
- Bölüm#:
S-L2980A48MC-TF-G - Üreticiler:
SII Semiconductor Corporation - Açıklama:
IC REG LINEAR 4.8V 150MA SOT23-5 - Stokta var:
160923
- Bölüm#:
S-L2980A49PN-TF-G - Üreticiler:
SII Semiconductor Corporation - Açıklama:
IC REG LINEAR 4.9V 150MA 5SON - Stokta var:
4598
- Bölüm#:
S-L2980A46MC-TF-G - Üreticiler:
SII Semiconductor Corporation - Açıklama:
IC REG LINEAR 4.6V 150MA SOT23-5 - Stokta var:
183781
- Bölüm#:
S-L2980A48MC-TF-U - Üreticiler:
SII Semiconductor Corporation - Açıklama:
IC REG LINEAR 4.8V 150MA SOT23-5 - Stokta var:
175401
- Bölüm#:
S-L2980A45MC-TF-U - Üreticiler:
SII Semiconductor Corporation - Açıklama:
IC REG LINEAR 4.5V 150MA SOT23-5 - Stokta var:
166372
- Bölüm#:
S-L2980A45PN-TF-G - Üreticiler:
SII Semiconductor Corporation - Açıklama:
IC REG LINEAR 4.5V 150MA 5SON - Stokta var:
4677
- Bölüm#:
S-L2980A50MC-TF-G - Üreticiler:
SII Semiconductor Corporation - Açıklama:
IC REG LINEAR 5V 150MA SOT23-5 - Stokta var:
152116
- Bölüm#:
S-L2980A47PN-TF-G - Üreticiler:
SII Semiconductor Corporation - Açıklama:
IC REG LINEAR 4.7V 150MA 5SON - Stokta var:
4140
- Bölüm#:
S-L2980A47MC-TF-U - Üreticiler:
SII Semiconductor Corporation - Açıklama:
IC REG LINEAR 4.7V 150MA SOT23-5 - Stokta var:
166916
- Bölüm#:
S-L2980A45MC-TF-G - Üreticiler:
SII Semiconductor Corporation - Açıklama:
IC REG LINEAR 4.5V 150MA SOT23-5 - Stokta var:
176902
- Bölüm#:
S-L2980A49MC-TF-U - Üreticiler:
SII Semiconductor Corporation - Açıklama:
IC REG LINEAR 4.9V 150MA SOT23-5 - Stokta var:
182006
- Bölüm#:
S-L2980A43MC-TF-U - Üreticiler:
SII Semiconductor Corporation - Açıklama:
IC REG LINEAR 4.3V 150MA SOT23-5 - Stokta var:
162374
- Bölüm#:
S-L2980A44MC-TF-U - Üreticiler:
SII Semiconductor Corporation - Açıklama:
IC REG LINEAR 4.4V 150MA SOT23-5 - Stokta var:
165778
- Bölüm#:
S-L2980A44PN-TF-G - Üreticiler:
SII Semiconductor Corporation - Açıklama:
IC REG LINEAR 4.4V 150MA 5SON - Stokta var:
4160
- Bölüm#:
S-L2980A43PN-TF-G - Üreticiler:
SII Semiconductor Corporation - Açıklama:
IC REG LINEAR 4.3V 150MA 5SON - Stokta var:
4630
