1552209003
Affinity Medical Technologies - a Molex company
Görüntüler sadece referans içindir.
Ürün detayları için Ürün Spesifikasyonlarına bakın.
Components-Store.com'ten güvenle 1552209003 al, 1 Yıl Garanti
Ürün detayları için Ürün Spesifikasyonlarına bakın.
Components-Store.com'ten güvenle 1552209003 al, 1 Yıl Garanti
Bir teklif isteği
| Parça Numarası | 1552209003 |
|---|---|
| Üretici firma | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| Açıklama | CABLE 3X0.75+4X0.34 WSOR BK UNSH |
| Kurşunsuz Durumu / RoHS Durumu |
| Referans Fiyat (ABD Dolar) | 1000 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $0.999 | |||||
- Ürün parametresi
- İlgili ürünler
- Alakalı haberler
- Veri Sayfası
Product parameter
| Parça Numarası | 1552209003 |
|---|---|
| Üretici firma | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| Açıklama | CABLE 3X0.75+4X0.34 WSOR BK UNSH |
| Kurşunsuz Durumu / RoHS Durumu | |
| Mevcut Miktar | 33875 pcs |
| Veri Sayfası | 1552200001-P1E Prod SpecFlamar® Standard Cables OverviewFlamar Stand Cables Catalog® |
| Ürün Resmi | 1552209003.jpg |
| Kategori | Kablolar, Teller |
| Wire Gauge | 19 AWG, 22 AWG |
| Voltaj | 600V |
| kullanım | Industrial, Signal, Control |
| Shield Type | - |
| Kalkan Malzeme | - |
| Kalkan Kapsamı | - |
| Dizi | Flamar 155220 |
| Puanlar | UL Style 21215 |
| Diğer isimler | 155220-9003 B80-7-1X1000M |
| Çalışma sıcaklığı | -25°C ~ 80°C |
| İletken sayısı | 7 |
| uzunluk | 3281' (1000.0m) |
| Kılıf Rengi | Black |
| Ceket (Yalıtım) Kalınlığı | - |
| Ceket (Yalıtım) Malzeme | Weld-Slag Oil Resistant (WSOR) |
| Ceket (Yalıtım) Çapı | 0.307" (7.80mm) |
| Özellikler | - |
| Detaylı Açıklama | 7 Conductor Multi-Conductor Cable Black 19 AWG, 22 AWG 3281' (1000.0m) |
| iletken Strand | 42/0.0039"; 42/0.0059" |
| iletken Malzemesi | Copper, Bare |
| iletken İzolasyon | Thermoplastic Elastomer (TPE) |
| Kablo Tipi | Multi-Conductor |
Components-Store.com, Elektronik Bileşenlerin Güvenilir bir Stoklama Dağıtıcısıdır. Tüm Affinity Medical Technologies - a Molex company serisi elektronik bileşenlerinde uzmanız. Şu anda stokta bulunan Affinity Medical Technologies - a Molex company 1552209003 33875 parçasına sahibiz. Components-Store.com'deki elektronik bileşenler distribütöründen bir fiyat teklifi isteyin, satış ekibimiz 24 saat içinde sizinle iletişime geçecektir.
RFQ E-postası: info@Components-Store.com
RFQ E-postası: info@Components-Store.com
İlgili ürünler
- Bölüm#:
1552209011 - Üreticiler:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Açıklama:
CABLE 3X0.75+6X0.34 WSOR GY UNSH - Stokta var:
32555
- Bölüm#:
1552209002 - Üreticiler:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Açıklama:
CABLE 3X0.75+4X0.34 WSOR BK UNSH - Stokta var:
31359
- Bölüm#:
1552200318 - Üreticiler:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Açıklama:
CABLE 17X2.5 WSOR GY UNSH G/Y D1 - Stokta var:
4086
- Bölüm#:
1552200315 - Üreticiler:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Açıklama:
CABLE 17X2.5 WSOR BK UNSH G/Y D1 - Stokta var:
4509
- Bölüm#:
1552209012 - Üreticiler:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Açıklama:
CABLE 3X0.75+6X0.34 WSOR GY UNSH - Stokta var:
24959
- Bölüm#:
1552209001 - Üreticiler:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Açıklama:
CABLE 3X0.75+4X0.34 WSOR BK UNSH - Stokta var:
34176
- Bölüm#:
1552200316 - Üreticiler:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Açıklama:
CABLE 17X2.5 WSOR GY UNSH G/Y D1 - Stokta var:
4792
- Bölüm#:
1552209013 - Üreticiler:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Açıklama:
CABLE 3X0.75+8X0.34 WSOR BK UNSH - Stokta var:
25753
- Bölüm#:
1552209006 - Üreticiler:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Açıklama:
CABLE 3X0.75+4X0.34 WSOR GY UNSH - Stokta var:
34715
- Bölüm#:
1552209008 - Üreticiler:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Açıklama:
CABLE 3X0.75+6X0.34 WSOR BK UNSH - Stokta var:
28414
- Bölüm#:
1552209005 - Üreticiler:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Açıklama:
CABLE 3X0.75+4X0.34 WSOR GY UNSH - Stokta var:
34874
- Bölüm#:
1552209004 - Üreticiler:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Açıklama:
CABLE 3X0.75+4X0.34 WSOR GY UNSH - Stokta var:
38894
- Bölüm#:
1552209010 - Üreticiler:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Açıklama:
CABLE 3X0.75+6X0.34 WSOR GY UNSH - Stokta var:
26889
- Bölüm#:
1552200317 - Üreticiler:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Açıklama:
CABLE 17X2.5 WSOR GY UNSH G/Y D1 - Stokta var:
4472
- Bölüm#:
1552209007 - Üreticiler:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Açıklama:
CABLE 3X0.75+6X0.34 WSOR BK UNSH - Stokta var:
30863
- Bölüm#:
1552200314 - Üreticiler:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Açıklama:
CABLE 17X2.5 WSOR BK UNSH G/Y D1 - Stokta var:
4141
- Bölüm#:
1552209009 - Üreticiler:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Açıklama:
CABLE 3X0.75+6X0.34 WSOR BK UNSH - Stokta var:
31753
- Bölüm#:
1552200322 - Üreticiler:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Açıklama:
CABLE 25X2.5 WSOR GY UNSH G/Y D2 - Stokta var:
2815
- Bölüm#:
1552200319 - Üreticiler:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Açıklama:
CABLE 25X2.5 WSOR BK UNSH G/Y D2 - Stokta var:
3047

