2-1906053-6
Agastat Relays / TE Connectivity
Görüntüler sadece referans içindir.
Ürün detayları için Ürün Spesifikasyonlarına bakın.
Components-Store.com'ten güvenle 2-1906053-6 al, 1 Yıl Garanti
Ürün detayları için Ürün Spesifikasyonlarına bakın.
Components-Store.com'ten güvenle 2-1906053-6 al, 1 Yıl Garanti
Bir teklif isteği
| Parça Numarası | 2-1906053-6 |
|---|---|
| Üretici firma | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Açıklama | CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC YEL |
| Kurşunsuz Durumu / RoHS Durumu | Kurşunsuz / RoHS Uyumlu |
| Referans Fiyat (ABD Dolar) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $28.924 | |||||
- Ürün parametresi
- İlgili ürünler
- Alakalı haberler
- Veri Sayfası
Product parameter
| Parça Numarası | 2-1906053-6 |
|---|---|
| Üretici firma | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Açıklama | CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC YEL |
| Kurşunsuz Durumu / RoHS Durumu | Kurşunsuz / RoHS Uyumlu |
| Mevcut Miktar | 1033 pcs |
| Veri Sayfası | 1906053 |
| Kategori | Kablo Yapıları |
| tip | Multimode, Duplex |
| Dizi | - |
| Geri dönüş kaybı | - |
| Puanlar | OFNR |
| Çalışma sıcaklığı | - |
| Nem Hassasiyeti Seviyesi (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tüm uzunluk | 85.3' (26.0m) |
| Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu | Lead free / RoHS Compliant |
| Ceket (Yalıtım) Malzeme | - |
| ekleme Kaybı | 0.53dB |
| Lif Tipi | 62.5/125 |
| Özellikler | Riser, Zipcord |
| Detaylı Açıklama | Cable Fiber Optic LC Duplex, Secure To LC Duplex 62.5/125 85.3' (26.0m) |
| Renk - Konnektörler | Beige, Yellow |
| Renk - Kablo | Orange |
| Kablo Tipi | Twin Zip |
| Kablo Çapı | 0.08" (2.0mm) |
| bükülme yarıçapı | - |
| 2 Bağlayıcı | LC Duplex |
| 1 Bağlayıcı | LC Duplex, Secure |
Components-Store.com, Elektronik Bileşenlerin Güvenilir bir Stoklama Dağıtıcısıdır. Tüm Agastat Relays / TE Connectivity serisi elektronik bileşenlerinde uzmanız. Şu anda stokta bulunan Agastat Relays / TE Connectivity 2-1906053-6 1033 parçasına sahibiz. Components-Store.com'deki elektronik bileşenler distribütöründen bir fiyat teklifi isteyin, satış ekibimiz 24 saat içinde sizinle iletişime geçecektir.
RFQ E-postası: info@Components-Store.com
RFQ E-postası: info@Components-Store.com
İlgili ürünler
- Bölüm#:
2-1906054-6 - Üreticiler:
Agastat Relays / TE Connectivity - Açıklama:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC GRE - Stokta var:
1204
- Bölüm#:
2-1906052-9 - Üreticiler:
Agastat Relays / TE Connectivity - Açıklama:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC BLU - Stokta var:
941
- Bölüm#:
2-1906054-3 - Üreticiler:
Agastat Relays / TE Connectivity - Açıklama:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC GRE - Stokta var:
1264
- Bölüm#:
2-1906054-2 - Üreticiler:
Agastat Relays / TE Connectivity - Açıklama:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC GRE - Stokta var:
1155
- Bölüm#:
2-1906052-7 - Üreticiler:
Agastat Relays / TE Connectivity - Açıklama:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC BLU - Stokta var:
1080
- Bölüm#:
2-1906053-0 - Üreticiler:
Agastat Relays / TE Connectivity - Açıklama:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC YEL - Stokta var:
1412
- Bölüm#:
2-1906052-8 - Üreticiler:
Agastat Relays / TE Connectivity - Açıklama:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC BLU - Stokta var:
1120
- Bölüm#:
2-1906054-1 - Üreticiler:
Agastat Relays / TE Connectivity - Açıklama:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC GRE - Stokta var:
1419
- Bölüm#:
2-1906053-8 - Üreticiler:
Agastat Relays / TE Connectivity - Açıklama:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC YEL - Stokta var:
1088
- Bölüm#:
2-1906054-5 - Üreticiler:
Agastat Relays / TE Connectivity - Açıklama:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC GRE - Stokta var:
1141
- Bölüm#:
2-1906053-7 - Üreticiler:
Agastat Relays / TE Connectivity - Açıklama:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC YEL - Stokta var:
1261
- Bölüm#:
2-1906053-9 - Üreticiler:
Agastat Relays / TE Connectivity - Açıklama:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC YEL - Stokta var:
1137
- Bölüm#:
2-1906053-1 - Üreticiler:
Agastat Relays / TE Connectivity - Açıklama:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC YEL - Stokta var:
1332
- Bölüm#:
2-1906053-4 - Üreticiler:
Agastat Relays / TE Connectivity - Açıklama:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC YEL - Stokta var:
1283
- Bölüm#:
2-1906053-3 - Üreticiler:
Agastat Relays / TE Connectivity - Açıklama:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC YEL - Stokta var:
1138
- Bölüm#:
2-1906053-2 - Üreticiler:
Agastat Relays / TE Connectivity - Açıklama:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC YEL - Stokta var:
1184
- Bölüm#:
2-1906052-6 - Üreticiler:
Agastat Relays / TE Connectivity - Açıklama:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC BLU - Stokta var:
1188
- Bölüm#:
2-1906053-5 - Üreticiler:
Agastat Relays / TE Connectivity - Açıklama:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC YEL - Stokta var:
1176
- Bölüm#:
2-1906054-4 - Üreticiler:
Agastat Relays / TE Connectivity - Açıklama:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC GRE - Stokta var:
1289
- Bölüm#:
2-1906054-0 - Üreticiler:
Agastat Relays / TE Connectivity - Açıklama:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC GRE - Stokta var:
1290

