9487 0105000
Belden
Görüntüler sadece referans içindir.
Ürün detayları için Ürün Spesifikasyonlarına bakın.
Components-Store.com'ten güvenle 9487 0105000 al, 1 Yıl Garanti
Ürün detayları için Ürün Spesifikasyonlarına bakın.
Components-Store.com'ten güvenle 9487 0105000 al, 1 Yıl Garanti
Bir teklif isteği
| Parça Numarası | 9487 0105000 |
|---|---|
| Üretici firma | Belden |
| Açıklama | CBL 2COND 16AWG |
| Kurşunsuz Durumu / RoHS Durumu |
| Referans Fiyat (ABD Dolar) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $2,754.239 | |||||
- Ürün parametresi
- İlgili ürünler
- Alakalı haberler
Product parameter
| Parça Numarası | 9487 0105000 |
|---|---|
| Üretici firma | Belden |
| Açıklama | CBL 2COND 16AWG |
| Kurşunsuz Durumu / RoHS Durumu | |
| Mevcut Miktar | 11 pcs |
| Kategori | Kablolar, Teller |
| Wire Gauge | 16 AWG |
| kullanım | Instrumentation |
| Shield Type | - |
| Kalkan Malzeme | - |
| Kalkan Kapsamı | - |
| Dizi | - |
| Puanlar | - |
| Diğer isimler | BEL3409-5000 |
| Çalışma sıcaklığı | - |
| İletken sayısı | 2 (1 Pair) |
| uzunluk | 5000' (1524.0m) |
| Kılıf Rengi | Black |
| Ceket (Yalıtım) Kalınlığı | 0.0480" (1.219mm) |
| Ceket (Yalıtım) Malzeme | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Ceket (Yalıtım) Çapı | 0.295" (7.49mm) |
| Özellikler | Rip Cord |
| Detaylı Açıklama | 2 (1 Pair) Conductor Multi-Conductor Cable Black 16 AWG 5000' (1524.0m) |
| iletken Strand | 19/29 |
| iletken Malzemesi | Copper, Tinned |
| iletken İzolasyon | Poly-Vinyl Chloride (PVC), Polyamide (PA), Nylon |
| Kablo Tipi | Multi-Conductor |
Components-Store.com, Elektronik Bileşenlerin Güvenilir bir Stoklama Dağıtıcısıdır. Tüm Belden serisi elektronik bileşenlerinde uzmanız. Şu anda stokta bulunan Belden 9487 0105000 11 parçasına sahibiz. Components-Store.com'deki elektronik bileşenler distribütöründen bir fiyat teklifi isteyin, satış ekibimiz 24 saat içinde sizinle iletişime geçecektir.
RFQ E-postası: info@Components-Store.com
RFQ E-postası: info@Components-Store.com
İlgili ürünler
- Bölüm#:
948761-2 - Üreticiler:
Agastat Relays / TE Connectivity - Açıklama:
TOOL HAND CRIMPER FERRULES SIDE - Stokta var:
108
- Bölüm#:
948761-1 - Üreticiler:
Agastat Relays / TE Connectivity - Açıklama:
TOOL HAND CRIMPER FERRULES SIDE - Stokta var:
139


