C-MG2470B-00
Zilog
Görüntüler sadece referans içindir.
Ürün detayları için Ürün Spesifikasyonlarına bakın.
Components-Store.com'ten güvenle C-MG2470B-00 al, 1 Yıl Garanti
Ürün detayları için Ürün Spesifikasyonlarına bakın.
Components-Store.com'ten güvenle C-MG2470B-00 al, 1 Yıl Garanti
Bir teklif isteği
| Parça Numarası | C-MG2470B-00 |
|---|---|
| Üretici firma | Zilog |
| Açıklama | IC RF TXRX+MCU 802.15.4 48-QFN |
| Kurşunsuz Durumu / RoHS Durumu | Kurşunsuz / RoHS Uyumlu |
| Referans Fiyat (ABD Dolar) | 1 pcs | 25 pcs | 100 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $1.679 | $1.348 | $1.228 | |||
- Ürün parametresi
- İlgili ürünler
- Alakalı haberler
- Veri Sayfası
Product parameter
| Parça Numarası | C-MG2470B-00 |
|---|---|
| Üretici firma | Zilog |
| Açıklama | IC RF TXRX+MCU 802.15.4 48-QFN |
| Kurşunsuz Durumu / RoHS Durumu | Kurşunsuz / RoHS Uyumlu |
| Mevcut Miktar | 25526 pcs |
| Veri Sayfası | MG2470B |
| Kategori | RF / IF ve RFID |
| Gerilim - Tedarik | 2 V ~ 3.6 V |
| tip | TxRx + MCU |
| Dizi | - |
| Seri Arayüzler | I²C, I²S, SPI, UART |
| Duyarlılık | -105dBm |
| RF ailesi / standardı | 802.15.4 |
| Protokol | Zigbee® |
| Güç çıkışı | 9dBm |
| paketleme | Cut Tape (CT) |
| Paket / Kutu | 48-VFQFN Exposed Pad |
| Diğer isimler | 269-5011-1 |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ~ 85°C |
| Nem Hassasiyeti Seviyesi (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Modülasyon | O-QPSK |
| Hafıza boyutu | 64kB Flash, 1kB ROM, 6kB RAM |
| Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu | Lead free / RoHS Compliant |
| GPIO | 22 |
| Sıklık | 2.4GHz |
| Detaylı Açıklama | IC RF TxRx + MCU 802.15.4 Zigbee® 2.4GHz 48-VFQFN Exposed Pad |
| Veri Hızı (Maks.) | 1Mbps |
| Güncel - Verici | 22.5mA ~ 36.5mA |
| Güncel - Alım | 24.9mA |
Components-Store.com, Elektronik Bileşenlerin Güvenilir bir Stoklama Dağıtıcısıdır. Tüm Zilog serisi elektronik bileşenlerinde uzmanız. Şu anda stokta bulunan Zilog C-MG2470B-00 25526 parçasına sahibiz. Components-Store.com'deki elektronik bileşenler distribütöründen bir fiyat teklifi isteyin, satış ekibimiz 24 saat içinde sizinle iletişime geçecektir.
RFQ E-postası: info@Components-Store.com
RFQ E-postası: info@Components-Store.com
İlgili ürünler
- Bölüm#:
EM250-RTR - Üreticiler:
Energy Micro (Silicon Labs) - Açıklama:
IC RF TXRX+MCU 802.15.4 48-VFQFN - Stokta var:
13742
- Bölüm#:
C-MG2450A-02 - Üreticiler:
Zilog - Açıklama:
IC RF TXRX+MCU 802.15.4 72-VFBGA - Stokta var:
39585
- Bölüm#:
C-MVGC01-E3-KIT - Üreticiler:
TDK Corporation - Açıklama:
CAP KIT CER 100PF-0.1UF 290PCS - Stokta var:
4017
- Bölüm#:
C-MG2470-00 - Üreticiler:
Zilog - Açıklama:
IC RF TXRX+MCU 802.15.4 - Stokta var:
35979
- Bölüm#:
EZR32WG330F64R61G-B0R - Üreticiler:
Energy Micro (Silicon Labs) - Açıklama:
IC RF TXRX+MCU 802.15.4 64-VFQFN - Stokta var:
23379
- Bölüm#:
CSR8675C-IBBH-R - Üreticiler:
CSR PLC (Qualcomm) - Açıklama:
IC RF TXRX+MCU BLUTOOTH 112VFBGA - Stokta var:
11108
- Bölüm#:
C-MCTB-MC56F82-N - Üreticiler:
NXP Semiconductors / Freescale - Açıklama:
TOOLBOX MATLAB MBD MC56F82XX - Stokta var:
9
- Bölüm#:
C-MG2471-00 - Üreticiler:
Zilog - Açıklama:
IC RF TXRX+MCU 802.15.4 48-QFN - Stokta var:
82353
- Bölüm#:
SX1232IMLTRT - Üreticiler:
Semtech - Açıklama:
IC RF TXRX ISM<1GHZ 24VQFN - Stokta var:
65024
- Bölüm#:
ATMEGA256RFR2-ZUR - Üreticiler:
Micrel / Microchip Technology - Açıklama:
IC RF TXRX+MCU 802.15.4 64-VFQFN - Stokta var:
17703
- Bölüm#:
EFR32MG12P431F1024GM68-C - Üreticiler:
Energy Micro (Silicon Labs) - Açıklama:
MIGHTY GECKO MESH MULTI-PROTOCOL - Stokta var:
10654
- Bölüm#:
SI4421-A1-FT - Üreticiler:
Energy Micro (Silicon Labs) - Açıklama:
IC RF TXRX ISM<1GHZ 16-TSSOP - Stokta var:
24364
- Bölüm#:
C-MG2420-00 - Üreticiler:
Zilog - Açıklama:
IC RF TXRX 802.15.4 28-QFN - Stokta var:
50296
- Bölüm#:
SI1024-B-GM3 - Üreticiler:
Energy Micro (Silicon Labs) - Açıklama:
IC RF TXRX+MCU ISM<1GHZ 85-VFLGA - Stokta var:
15456
- Bölüm#:
C-MG2470B-00 - Üreticiler:
Zilog - Açıklama:
IC RF TXRX+MCU 802.15.4 48-QFN - Stokta var:
25526
- Bölüm#:
C-MG2460-00 - Üreticiler:
Zilog - Açıklama:
IC RF TXRX+MCU 802.15.4 56-QFN - Stokta var:
47099
- Bölüm#:
ATSAMR21E16A-MU - Üreticiler:
Micrel / Microchip Technology - Açıklama:
IC RF TXRX+MCU ISM>1GHZ 32-VFQFN - Stokta var:
23322
- Bölüm#:
EZR32LG330F256R69G-B0R - Üreticiler:
Energy Micro (Silicon Labs) - Açıklama:
IC RF TXRX+MCU 802.15.4 64-VFQFN - Stokta var:
16675
- Bölüm#:
C-MG2455A-02 - Üreticiler:
Zilog - Açıklama:
IC RF TXRX+MCU 802.15.4 48-QFN - Stokta var:
37724
- Bölüm#:
C-MVHC01-E3-KIT - Üreticiler:
TDK Corporation - Açıklama:
CAP KIT CERAMIC 0.1UF-15UF 115PC - Stokta var:
1746

